Independencia - SC Humaita AC 12.07.2025 prognoză
Predicții pentru meci
12/07/2025
Independencia
SC Humaita AC
Coeficienți la momentul publicării prognozei 12.07.2025 19:42
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Independencia | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 5 | 3 | 3 | 15 | 13 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. SC Humaita AC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 0 | 1 | 10 | 10 | 41 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Brasileiro Serie D
Nacional AM-Capital CF
Porto Velho-Gama
Trem-America Natal
SD Imperatriz-Ferroviario
CRAC-Treze Futebol Clube
Cianorte Futebol Clube-Esporte Clube XV de Novembro
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Independencia și SC Humaita AC au marcat primii în Brasileiro Serie D al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Independencia meciuri și SC Humaita AC meciuri în cadrul turneului Brasileiro Serie D
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Independencia și SC Humaita AC la turneul Brasileiro Serie D în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 of last matches in all competitions Independencia played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Brasileiro Serie D Independencia played with a score of 0:0
3 / 6 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions SC Humaita AC played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Brasileiro Serie D SC Humaita AC played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
8 / 10 of last matches Independencia in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Independencia in Brasileiro Serie D had less than 3 goals
10 / 10 of last matches SC Humaita AC in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches SC Humaita AC in Brasileiro Serie D had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
2 / 10 din ultimele ei meciuri Independencia în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Independencia în Brasileiro Serie D s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri SC Humaita AC în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie SC Humaita AC
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Independencia în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Independencia în Brasileiro Serie D s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri SC Humaita AC în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri SC Humaita AC în Brasileiro Serie D s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
2 / 10 din ultimele ei meciuri Independencia în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Independencia în Brasileiro Serie D s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 6 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Independencia
2 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile SC Humaita AC nu a pierdut
1 / 10 din ultimele meciuri în Brasileiro Serie D SC Humaita AC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
3 / 10 din ultimele meciuri Independencia în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Independencia în Brasileiro Serie D s-au încheiat la egalitate
1 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri SC Humaita AC în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri SC Humaita AC în Brasileiro Serie D s-au încheiat la egalitate
1 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 12.07.2025 19:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!