Inter Playa del Carmen II - Pampaneros de Champoton 03.02.2024 prognoză
Predicții pentru meci
03/02/2024
Inter Playa del Carmen II
Pampaneros de Champoton
Coeficienți la momentul publicării prognozei 03.02.2024 18:43
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Virsliga
Rigas Futbola skola-BFC Daugavpils
II Lyga
Panevezys II-Vilnius FA
CE U19 Feminin
Bosnia și Herțegovina până la 19 ani (Fete)-Suedia până la 19 ani (Fete)
Cupa Suomen
Vaasan Palloseura-Inter Turku
Meciuri Amicale de club
MAS Taborsko-SKU Amstetten
Zbrojovka-Nyíregyháza Spartacus
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 of last matches in all competitions Inter Playa del Carmen II played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Campionatul Mexicului . Divizia a patra Inter Playa del Carmen II played with a score of 0:0
2 / 6 of last matches in all competitions Pampaneros de Champoton played with a score of 0:0
2 / 6 of last matches in Campionatul Mexicului . Divizia a patra Pampaneros de Champoton played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
6 / 10 din ultimele meciuri Inter Playa del Carmen II în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
6 / 10 din ultimele meciuri Inter Playa del Carmen II în Campionatul Mexicului . Divizia a patra s-au încheiat la egalitate
2 / 6 din ultimele meciuri Pampaneros de Champoton în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 6 din ultimele meciuri Pampaneros de Champoton în Campionatul Mexicului . Divizia a patra s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 6 din ultimele meciuri Pampaneros de Champoton în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 6 din ultimele meciuri Pampaneros de Champoton în Campionatul Mexicului . Divizia a patra s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Inter Playa del Carmen II în Campionatul Mexicului . Divizia a patra s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 6 din ultimele meciuri Pampaneros de Champoton în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 6 din ultimele meciuri Pampaneros de Champoton în Campionatul Mexicului . Divizia a patra s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
5 / 10 of last matches Inter Playa del Carmen II in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Inter Playa del Carmen II in Campionatul Mexicului . Divizia a patra had less than 2 goals
3 / 6 of last matches Pampaneros de Champoton in all competitions had less than 2 goals
3 / 6 of last matches Pampaneros de Champoton in Campionatul Mexicului . Divizia a patra had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
1 / 10 din ultimele ei meciuri Inter Playa del Carmen II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Inter Playa del Carmen II în Campionatul Mexicului . Divizia a patra s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 6 din ultimele meciuri în toate competițiile Pampaneros de Champoton nu a pierdut
4 / 6 din ultimele meciuri în Campionatul Mexicului . Divizia a patra Pampaneros de Champoton nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 03.02.2024 18:43
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!