JDFS Alberts - FK Tukums 2000 31.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
31/05/2026
JDFS Alberts
FK Tukums 2000
Coeficienți la momentul publicării prognozei 31.05.2026 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. JDFS Alberts | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 4 | 1 | 3 | 15 | 13 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. FK Tukums 2000 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 16 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Brasilero Seria B
Botafogo Ribeirao Preto II-CRB Maceio
National Premier Soccer League
Wc Predators-Hershey
USL League Two
Kalamazoo-Oakland County
National Premier Soccer League
Ambassadors FC Ohio-Buffalo Stallions
USL League Two
Charlotte Eagles-Hickory FC
Boston Bolts-Western Mass Pioneers
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care JDFS Alberts și FK Tukums 2000 au marcat primii în Liga 1 al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale JDFS Alberts meciuri și FK Tukums 2000 meciuri în cadrul turneului Liga 1
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru JDFS Alberts și FK Tukums 2000 la turneul Liga 1 în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri JDFS Alberts în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri JDFS Alberts în Liga 1 , cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
1 / 10 din ultimele meciuri FK Tukums 2000 în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 10 din ultimele meciuri FK Tukums 2000 în Liga 1 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile JDFS Alberts nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga 1 JDFS Alberts nu au remizat
6 / 9 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile FK Tukums 2000 nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga 1 FK Tukums 2000 nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
5 / 10 of last matches JDFS Alberts in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches JDFS Alberts in Liga 1 scored at least 2 goals
7 / 9 of the last matches between the teams was at least 2 goals
5 / 10 of last matches FK Tukums 2000 in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches FK Tukums 2000 in Liga 1 scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
3 / 10 din ultimele meciuri JDFS Alberts în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri JDFS Alberts în Liga 1 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
4 / 9 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie JDFS Alberts în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri FK Tukums 2000 în Liga 1 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile JDFS Alberts nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga 1 JDFS Alberts nu a pierdut
6 / 9 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie FK Tukums 2000
Pariați:Dublă șansă - 1X
9 / 10 of last matches JDFS Alberts in all competitions scored at least 1 goal
10 / 10 of last matches JDFS Alberts in Liga 1 scored at least 1 goal
8 / 9 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
10 / 10 of last matches FK Tukums 2000 in all competitions scored at least 1 goal
10 / 10 of last matches FK Tukums 2000 in Liga 1 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 31.05.2026 19:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!