CRS Salmi - Chabab Mohammedia 07.02.2025 prognoză
Predicții pentru meci
07/02/2025
CRS Salmi
Chabab Mohammedia
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. Jeunesse Sportive Soualem | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 5 | 6 | 8 | 15 | 22 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Chabab Mohammedia | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 0 | 3 | 16 | 8 | 44 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
MLS+
Chivas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Las Vegas +
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care CRS Salmi și Chabab Mohammedia au marcat primii în Botola Pro D1 al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale CRS Salmi meciuri și Chabab Mohammedia meciuri în cadrul turneului Botola Pro D1
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru CRS Salmi și Chabab Mohammedia la turneul Botola Pro D1 în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 of last matches CRS Salmi in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches CRS Salmi in Botola Pro D1 had less than 2 goals
4 / 8 of the last matches between the teams were less than 2 goals
10 / 10 of last matches Chabab Mohammedia in all competitions had less than 2 goals
10 / 10 of last matches Chabab Mohammedia in Botola Pro D1 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CRS Salmi nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Botola Pro D1 CRS Salmi nu au remizat
5 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Chabab Mohammedia nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Botola Pro D1 Chabab Mohammedia nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CRS Salmi nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Botola Pro D1 CRS Salmi nu a pierdut
4 / 8 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Chabab Mohammedia
Pariați:Dublă șansă - 1X
6 / 10 of last matches CRS Salmi in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches CRS Salmi in Botola Pro D1 scored at least 1 goal
7 / 8 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
5 / 10 of last matches Chabab Mohammedia in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Chabab Mohammedia in Botola Pro D1 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
2 / 10 din ultimele meciuri CRS Salmi în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri CRS Salmi în Botola Pro D1 încheiate cu victoria ei
4 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie CRS Salmi
8 / 10 din ultimele ei meciuri Chabab Mohammedia în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri Chabab Mohammedia în Botola Pro D1 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
6 / 10 din ultimele meciuri CRS Salmi în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri CRS Salmi în Botola Pro D1 , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 8 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Chabab Mohammedia în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Chabab Mohammedia în Botola Pro D1 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
In ultimele 9 intalniri, Jeunesse Sportive Soualem a castigat de 4 ori, au fost 3 egaluri iar Chabab Mohammedia a castigat de 2 ori.
Meciurile din sezonul trecut: 2-2 (Jeunesse Sportive Soualem acasa) si 0-1 (Chabab Mohammedia acasa).
Chabab Mohammedia are o serie de 6 infrangeri consecutive in Botola Pro D1
In Botola Pro D1, Chabab Mohammedia a pierdut ultimele 3 meciuri in deplasare.
Stiati ca Jeunesse Sportive Soualem a marcat 54% din goluri intre minutele 76-90? Acesta este cel mai mare procent din liga.
Chabab Mohammedia a pierdut 6 meciuri consecutive.
Chabab Mohammedia nu a castigat in ultimele 26 meciuri.
Chabab Mohammedia a pierdut 3 meciuri consecutive in deplasare.
Chabab Mohammedia nu a castigat nici un meci din ultimele 18 meciuri jucate in deplasare.
Jeunesse Sportive Soualem nu a marcat in 4 din 10 meciuri jucate acasa in Botola Pro D1 in acest sezon.
Chabab Mohammedia nu a marcat in 5 din 10 meciuri jucate in deplasare in Botola Pro D1 in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Chabab Mohammedia pentru meciurile jucate in deplasare este: 0-2-8.
Jeunesse Sportive Soualem a marcat cel putin un gol in 5 meciuri consecutive.
Chabab Mohammedia a primit gol in fiecare din ultimele 14 meciuri.
Jeunesse Sportive Soualem castiga prima repriza din 14% meciuri, Chabab Mohammedia din 5% meciuri.
Jeunesse Sportive Soualem castiga 14% din reprize, Chabab Mohammedia castiga 5%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (0-0)
Cand Jeunesse Sportive Soualem conduce cu 1-0 acasa, castiga in 37% din meciuri.
Cand Chabab Mohammedia conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
Cand Jeunesse Sportive Soualem este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 33% din meciuri.
Cand Chabab Mohammedia este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Botola Pro D1, Jeunesse Sportive Soualem este intr-o forma mai buna decat Chabab Mohammedia
Jeunesse Sportive Soualem's performance of the last 5 matches is better than Chabab Mohammedia's.
Jeunesse Sportive Soualem a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Chabab Mohammedia (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Jeunesse Sportive Soualem a castigat 2, Chabab Mohammedia a castigat 1, 2 remize.
Jeunesse Sportive Soualem a pierdut doar 1 din ultimele 5 meciuri in Botola Pro D1 contra Chabab Mohammedia.
Chabab Mohammedia a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri in Botola Pro D1 contra Jeunesse Sportive Soualem.
Jeunesse Sportive Soualem inscrie 1.4 goluri intr-un meci impotriva Chabab Mohammedia si Chabab Mohammedia inscrie 1 goluri impotriva Jeunesse Sportive Soualem (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Jeunesse Sportive Soualem si Chabab Mohammedia este 2.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Jeunesse Sportive Soualem si Chabab Mohammedia este 0.6.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Botola Pro D1.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Jeunesse Sportive Soualem inscrie 1.06 goluri cand joaca acasa iar Chabab Mohammedia inscrie 0.47 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!