Juventus Managua - Deportivo Ocotal 21.02.2026 prognoză
Predicții pentru meci
21/02/2026
Juventus Managua
Deportivo Ocotal
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Juventus Managua | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 3 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Deportivo Ocotal | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 7 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
USL League Two
Ventura County Fusion-Tucson
Bangers FC-FC Olympia
MLS+
Sporting +-Inter +
Inter +-Dynamo +
Sporting +-Dynamo +
Sporting +-Union +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Juventus Managua și Deportivo Ocotal au marcat primii în Liga de Ascenso al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Juventus Managua meciuri și Deportivo Ocotal meciuri în cadrul turneului Liga de Ascenso
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Juventus Managua și Deportivo Ocotal la turneul Liga de Ascenso în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches Juventus Managua in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Juventus Managua in Liga de Ascenso scored at least 1 goal
9 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Deportivo Ocotal in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Deportivo Ocotal in Liga de Ascenso scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
7 / 10 of last matches Juventus Managua in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Juventus Managua in Liga de Ascenso had less than 2 goals
5 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Deportivo Ocotal in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Deportivo Ocotal in Liga de Ascenso had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
3 / 10 of last matches Juventus Managua in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches Juventus Managua in Liga de Ascenso scored at least 2 goals
5 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
3 / 10 of last matches Deportivo Ocotal in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches Deportivo Ocotal in Liga de Ascenso scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
Pariați:Dublă șansă - 12
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Juventus Managua
Pariați:1x2 - C1
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Deportivo Ocotal
Pariați:Dublă șansă - 1X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!