Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Universitatea Kasem Bundit - Bangkok Thonburi University 05.06.2025 prognoză

Predicții pentru meci

05/06/2025

Universitatea Kasem Bundit

03:00

Bangkok Thonburi University

Bet:Ambele echipe să înscrie - Nu

Cotele:2.49

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 05.06.2025 19:40

Cap la cap

Câștigă
Extrage
Câștigă
1
1
1

Statistică comparativă

10
Chibrituri
10
3
Câștigă
6
2
Extrage
2
5
Pierderi
2
11
A marcat
28
13
Primit
14
-2
Diferența de goluri
+14
4
Media golurilor din meci
7
1.1
Goluri marcate pe meci
2.8
1.3
Goluri primite pe meci
1.4
2.4
Ambele echipe au marcat
4.2
39.6'
Minute/Goluri marcate
22.3'

Cine va câștiga?

Universitatea Kasem Bundit
KAS - %
Bangkok Thonburi University
BAN - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Universitatea Kasem Bundit
KAS - 33%
Bangkok Thonburi University
BAN - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

10
Chibrituri
10
3
Câștigă
6
2
Extrage
2
5
Pierderi
2
11
A marcat
28
13
Primit
14
-2
Diferența de goluri
+14
4
Media golurilor din meci
7
1.1
Goluri marcate pe meci
2.8
1.3
Goluri primite pe meci
1.4
2.4
Ambele echipe au marcat
4.2
39.6'
Minute/Goluri marcate
22.3'

Sfaturi pentru pariuri

Universitatea Kasem Bundit

1 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Kasem Bundit în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Universitatea Kasem Bundit

2 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Universitatea Kasem Bundit în 2-a repriză

Bangkok Thonburi University

5 / 10 din ultimele meciuri Bangkok Thonburi University în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză

Bangkok Thonburi University

5 / 9 din ultimele meciuri Bangkok Thonburi University în Thailanda. Campionatul între universități s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1

Universitatea Kasem Bundit

4 / 10 din ultimele ei meciuri Universitatea Kasem Bundit în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Universitatea Kasem Bundit

4 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Kasem Bundit în Thailanda. Campionatul între universități s-a încheiat cu o înfrângere

Bangkok Thonburi University

6 / 10 din ultimele meciuri Bangkok Thonburi University în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Bangkok Thonburi University

6 / 9 din ultimele meciuri Bangkok Thonburi University în Thailanda. Campionatul între universități încheiate cu victoria ei

Pariați:1x2 - C2

Universitatea Kasem Bundit

3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Kasem Bundit în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Universitatea Kasem Bundit

3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Kasem Bundit în Thailanda. Campionatul între universități s-au încheiat la egalitate

Universitatea Kasem Bundit Bangkok Thonburi University

1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate

Bangkok Thonburi University

2 / 10 din ultimele meciuri Bangkok Thonburi University în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Bangkok Thonburi University

2 / 9 din ultimele meciuri Bangkok Thonburi University în Thailanda. Campionatul între universități s-au încheiat la egalitate

Universitatea Kasem Bundit Bangkok Thonburi University

1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate

Pariați:1x2 - X

Universitatea Kasem Bundit

6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Universitatea Kasem Bundit nu a pierdut

Universitatea Kasem Bundit

6 / 10 din ultimele meciuri în Thailanda. Campionatul între universități Universitatea Kasem Bundit nu a pierdut

Bangkok Thonburi University

1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Bangkok Thonburi University

Pariați:Dublă șansă - 1X

Universitatea Kasem Bundit

2 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Kasem Bundit în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Universitatea Kasem Bundit

1 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Kasem Bundit în Thailanda. Campionatul între universități s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Universitatea Kasem Bundit

1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Universitatea Kasem Bundit în prima repriză

Bangkok Thonburi University

3 / 9 din ultimele meciuri Bangkok Thonburi University în Thailanda. Campionatul între universități s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C1

Universitatea Kasem Bundit

3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Kasem Bundit în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Universitatea Kasem Bundit

3 / 10 din ultimele meciuri Universitatea Kasem Bundit în Thailanda. Campionatul între universități încheiate cu victoria ei

Universitatea Kasem Bundit

1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Universitatea Kasem Bundit

Bangkok Thonburi University

2 / 10 din ultimele ei meciuri Bangkok Thonburi University în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Bangkok Thonburi University

1 / 9 din ultimele meciuri Bangkok Thonburi University în Thailanda. Campionatul între universități s-a încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

Coeficienți la momentul publicării prognozei 05.06.2025 19:40

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!