Korabi Peshkopi - KS Kastrioti 28.02.2026 prognoză
Predicții pentru meci
28/02/2026
Korabi Peshkopi
KS Kastrioti
Coeficienți la momentul publicării prognozei 28.02.2026 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. KS Kastrioti | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 9 | 6 | 8 | 30 | 34 | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Korabi Peshkopi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 6 | 7 | 10 | 24 | 29 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Aluminii-Partizan Belgrade
Northern Territory Premier League
Darwin Olympic-Port Darwin FC
Meciuri Amicale de club
Vojvodina Novi Sad-Universitatea Cluj
Veles-Volga
NSW League One, Women
Central Coast Mariners Academy (Women)-Sutherland Strikers (Women)
Northern NSW NPL, Reserves
Broadmeadow Magic FC Reserve-Weston Bears FC Reserve
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Korabi Peshkopi și KS Kastrioti au marcat primii în Prima Categorie al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Korabi Peshkopi meciuri și KS Kastrioti meciuri în cadrul turneului Prima Categorie
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Korabi Peshkopi și KS Kastrioti la turneul Prima Categorie în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri Korabi Peshkopi în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Korabi Peshkopi în Prima Categorie s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Korabi Peshkopi
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile KS Kastrioti nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Prima Categorie KS Kastrioti nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
6 / 10 din ultimele meciuri Korabi Peshkopi în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Korabi Peshkopi în Prima Categorie , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri KS Kastrioti în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri KS Kastrioti în Prima Categorie , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Korabi Peshkopi nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Prima Categorie Korabi Peshkopi nu au remizat
9 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile KS Kastrioti nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Prima Categorie KS Kastrioti nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Korabi Peshkopi în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Korabi Peshkopi în Prima Categorie încheiate cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Korabi Peshkopi
4 / 10 din ultimele ei meciuri KS Kastrioti în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri KS Kastrioti în Prima Categorie s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Korabi Peshkopi în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Korabi Peshkopi în Prima Categorie s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Korabi Peshkopi în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri KS Kastrioti în Prima Categorie s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
2 / 10 of last matches Korabi Peshkopi in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Korabi Peshkopi in Prima Categorie had at least 3 goals
4 / 10 of the last match between the teams was at least 3 goals
Pariați:Total - Peste (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 28.02.2026 18:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!