Lech Poznan (Femei) - KKS Czarni Sosnowiec (Femei) 28.03.2026 prognoză
Predicții pentru meci
28/03/2026
Lech Poznan (Femei)
KKS Czarni Sosnowiec (Femei)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 28.03.2026 19:41
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. KKS Czarni Sosnowiec (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 13 | 1 | 1 | 45 | 10 | 40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Lech Poznan (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 25 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
USL League One
Spokane Velocity FC-Forward Madison
USL League Two
Davis Legacy-Academica SC
USL League One
Union Omaha-Av Alta FC
USL League Two
West Seattle Junction FC-Bigfoot FC
Meciuri Amicale de club
Aluminii-Partizan Belgrade
Northern Territory Premier League
Darwin Olympic-Port Darwin FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Goluri Marcate
CZS
3 Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Lech Poznan (Femei) și KKS Czarni Sosnowiec (Femei) au marcat primii în Ekstraliga, Feminin al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
CZS
0.67 Statistici ale Lech Poznan (Femei) meciuri și KKS Czarni Sosnowiec (Femei) meciuri în cadrul turneului Ekstraliga, Feminin
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Lech Poznan (Femei) și KKS Czarni Sosnowiec (Femei) la turneul Ekstraliga, Feminin în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 din ultimele meciuri KKS Czarni Sosnowiec (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 din ultimele meciuri KKS Czarni Sosnowiec (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile KKS Czarni Sosnowiec (Femei) nu a remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 10 din ultimele meciuri KKS Czarni Sosnowiec (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile KKS Czarni Sosnowiec (Femei) nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
9 / 10 of last matches KKS Czarni Sosnowiec (Femei) in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches KKS Czarni Sosnowiec (Femei) in Ekstraliga, Feminin scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 28.03.2026 19:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!