Kozakken Boys - IJsselmeervogels 16.08.2025 prognoză
Predicții pentru meci
16/08/2025
Kozakken Boys
IJsselmeervogels
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.08.2025 19:42
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Liga 2, Divizia B, Grupa 1
FK Astrakhan-Zarya Lugansk
Meciuri Amicale de club
ȚSKA Sofia-Botafogo Rio de Janeiro
Primera Division, Feminin
Talleres de Cordoba (Femei)-Union de Santa Fe (Women)
Meciuri Amicale de club
Blau-Weiß Linz-Wiener Viktoria
Club Universitario de Deportes-Sport Boys
Campionatul din Kârgâzstan. Premier League
Bishkek City-Toktogul
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Kozakken Boys și IJsselmeervogels la turneul Tweede Divisie în sezonul 2025/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
6 / 10 din ultimele meciuri Kozakken Boys în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 6 din ultimele meciuri Kozakken Boys în Tweede Divisie încheiate cu victoria ei
2 / 4 din ultimele ei meciuri IJsselmeervogels în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 4 din ultimele meciuri IJsselmeervogels în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
2 / 4 din ultimele meciuri IJsselmeervogels în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Kozakken Boys nu a pierdut
4 / 6 din ultimele meciuri în Tweede Divisie Kozakken Boys nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
1 / 10 din ultimele meciuri Kozakken Boys în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 6 din ultimele meciuri Kozakken Boys în Tweede Divisie s-au încheiat la egalitate
2 / 4 din ultimele meciuri IJsselmeervogels în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 10 din ultimele ei meciuri Kozakken Boys în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 6 din ultimele meciuri Kozakken Boys în Tweede Divisie s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.08.2025 19:42
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!