Kremser - Neusiedl am See 1919 15.03.2024 prognoză
Predicții pentru meci
15/03/2024
Kremser
Neusiedl am See 1919
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.03.2024 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Kremser | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 11 | 4 | 3 | 31 | 19 | 37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Neusiedl am See 1919 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 7 | 3 | 8 | 26 | 34 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Cupa Chile
O'Higgins-Colo-Colo
USL League Two
Peoria City-Saint Louis Ambush
MLS+
Whitecaps +-Timber +
Sounders +-Timber +
Sounders +-Bulls +
Whitecaps +-Bulls +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Kremser și Neusiedl am See 1919 la turneul Regionalliga Est în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele ei meciuri Kremser în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Kremser în Regionalliga Est s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Neusiedl am See 1919 în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Neusiedl am See 1919 în Regionalliga Est încheiate cu victoria ei
3 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Neusiedl am See 1919
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Kremser în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Kremser în Regionalliga Est , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Neusiedl am See 1919 în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Neusiedl am See 1919 în Regionalliga Est , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
4 / 10 din ultimele meciuri Kremser în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Kremser în Regionalliga Est s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Neusiedl am See 1919 în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Neusiedl am See 1919 în Regionalliga Est s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 7 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Neusiedl am See 1919 în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Kremser în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Kremser în Regionalliga Est s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 7 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Kremser
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Neusiedl am See 1919 nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Regionalliga Est Neusiedl am See 1919 nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
3 / 10 din ultimele meciuri Neusiedl am See 1919 în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Neusiedl am See 1919 în Regionalliga Est s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 7 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Neusiedl am See 1919 în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Kremser nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Regionalliga Est Kremser nu au remizat
6 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Neusiedl am See 1919 nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Regionalliga Est Neusiedl am See 1919 nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 15.03.2024 19:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!