KV Kortrijk - Club Brugge 14.09.2024 prognoză
Predicții pentru meci
14/09/2024
KV Kortrijk
Club Brugge
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.09.2024 19:43
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
MLS+
Toronto+-Nashville +
Nashville +-Orlando +
Toronto+-Cincinnati +
Cincinnati +-Nashville +
Cincinnati +-Orlando +
Toronto+-Orlando +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care KV Kortrijk și Club Brugge au marcat primii în Prima Divizie A al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale KV Kortrijk meciuri și Club Brugge meciuri în cadrul turneului Prima Divizie A
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru KV Kortrijk și Club Brugge la turneul Prima Divizie A în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
2 / 10 din ultimele meciuri KV Kortrijk în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri KV Kortrijk în Prima Divizie A încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie KV Kortrijk
3 / 10 din ultimele ei meciuri Club Brugge în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în Prima Divizie A s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
4 / 10 din ultimele meciuri KV Kortrijk în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri KV Kortrijk în Prima Divizie A s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie KV Kortrijk în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile KV Kortrijk nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Prima Divizie A KV Kortrijk nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Club Brugge
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 10 din ultimele meciuri KV Kortrijk în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie KV Kortrijk în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în Prima Divizie A s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
1 / 10 din ultimele meciuri KV Kortrijk în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri KV Kortrijk în Prima Divizie A s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în Prima Divizie A s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
6 / 10 din ultimele ei meciuri KV Kortrijk în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri KV Kortrijk în Prima Divizie A s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Club Brugge în Prima Divizie A încheiate cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Club Brugge
Pariați:1x2 - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 14.09.2024 19:43
Cel mai frecvent rezultat intre KV Kortrijk si Club Brugge este 1-2. 7 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 24 intalniri cu KV Kortrijk jucate acasa, KV Kortrijk a castigat 10, au fost 6 egaluri in timp ce Club Brugge a castigat de 8 ori. Diferenta de goluri a fost de 34-33 in favoarea echipei KV Kortrijk.
In ultimele 46 intalniri, KV Kortrijk a castigat de 11 ori, au fost 9 egaluri, iar Club Brugge a castigat de 26 ori. Golaverajul este 88-51 in favoarea Club Brugge.
Meciurile din sezonul trecut: 1-0 (KV Kortrijk acasa) si 3-3 (Club Brugge acasa).
Club Brugge are o serie de 3 victorii consecutive in Prima Divizie A.
Club Brugge are o serie de 3 victorii consecutive.
KV Kortrijk nu a marcat in 1 din 3 meciuri jucate acasa in Prima Divizie A in acest sezon.
Club Brugge nu a marcat in 1 din 3 meciuri jucate in deplasare in Prima Divizie A in acest sezon.
Abdelkahar Kadri este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de KV Kortrijk cu 15 reusite. Hans Vanaken este cel mai bun co-autor pentru Club Brugge cu (2) reusite.
Abdelkahar Kadri are mai multe cartonase galbene (3) decat orice alt jucator de la KV Kortrijk. Hugo Siquet a adunat 2 pentru Club Brugge.
KV Kortrijk castiga prima repriza din 16% meciuri, Club Brugge din 53% meciuri.
KV Kortrijk castiga 16% din reprize, Club Brugge castiga 53%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (3-3)
Cand KV Kortrijk conduce cu 1-0 acasa, castiga in 75% din meciuri.
Cand Club Brugge conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 75% din meciuri.
Cand KV Kortrijk este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 9% din meciuri.
Cand Club Brugge este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Prima Divizie A, Club Brugge este intr-o forma mai buna decat KV Kortrijk
Club Brugge's performance of the last 5 matches is better than KV Kortrijk's.
In ultimele 5 intalniri, KV Kortrijk a castigat 2, Club Brugge a castigat 2, 1 remize.
KV Kortrijk inscrie 1.2 goluri intr-un meci impotriva Club Brugge si Club Brugge inscrie 1.2 goluri impotriva KV Kortrijk (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre KV Kortrijk si Club Brugge este 2.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre KV Kortrijk si Club Brugge este 1.2.
KV Kortrijk inscrie 1.05 goluri cand joaca acasa iar Club Brugge inscrie 1.81 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!