Lagarto - Falcon FC 10.01.2026 prognoză
Predicții pentru meci
10/01/2026
Lagarto
Falcon FC
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.01.2026 18:43
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
MLS+
Indy+-Louisville+
Rowdies+-Tulsa+
Indy+-Rowdies+
Louisville+-Tulsa+
Indy+-Tulsa+
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Lagarto și Falcon FC la turneul Sergipano în sezonul 2026/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri Lagarto în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în Sergipano s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Falcon FC în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Falcon FC în Sergipano încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în Sergipano , cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
8 / 10 din ultimele meciuri Falcon FC în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
8 / 10 din ultimele meciuri Falcon FC în Sergipano , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în Sergipano s-au încheiat la egalitate
4 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Falcon FC în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Falcon FC în Sergipano s-au încheiat la egalitate
4 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în Sergipano s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 6 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Falcon FC în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Lagarto în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în Sergipano s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Falcon FC nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Sergipano Falcon FC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Lagarto în Sergipano încheiate cu victoria ei
2 / 6 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Lagarto
6 / 10 din ultimele ei meciuri Falcon FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Falcon FC în Sergipano s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.01.2026 18:43
Pe durata ultimelor 5 intalniri cu Lagarto SE jucate acasa, Lagarto SE a castigat 2, au fost 3 egaluri in timp ce Falcon SE a castigat de 0 ori. Diferenta de goluri a fost de 6-2 in favoarea echipei Lagarto SE.
In ultimele 8 intalniri, Lagarto SE a castigat de 3 ori, au fost 4 egaluri, iar Falcon SE a castigat de 1 ori. Golaverajul este 7-3 in favoarea Lagarto SE.
Lagarto SE nu a pierdut in ultimele 7 meciuri jucate acasa.
Lagarto SE castiga prima repriza din 45% meciuri, Falcon SE din 31% meciuri.
Lagarto SE castiga 45% din reprize, Falcon SE castiga 31%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Lagarto SE.
In ultima intalnire Lagarto SE a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Lagarto SE conduce cu 1-0 acasa, castiga in 90% din meciuri.
Cand Falcon SE conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 100% din meciuri.
Cand Lagarto SE este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand Falcon SE este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Sergipano, Lagarto SE este intr-o forma mai buna decat Falcon SE
Lagarto SE's performance of the last 5 matches is better than Falcon SE's.
In ultimele 5 intalniri, Lagarto SE a castigat 3, Falcon SE a castigat 2, 0 remize.
Lagarto SE a pierdut doar 0 din ultimele 3 meciuri in Sergipano contra Falcon SE.
Falcon SE a castigat doar 0 din ultimele 3 meciuri in Sergipano contra Lagarto SE.
Lagarto SE inscrie 1 goluri intr-un meci impotriva Falcon SE si Falcon SE inscrie 0.4 goluri impotriva Lagarto SE (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Lagarto SE si Falcon SE este 1.4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Lagarto SE si Falcon SE este 1.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Lagarto SE inscrie 1.71 goluri cand joaca acasa iar Falcon SE inscrie 0.5 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!