Le Havre până la 19 ani - Valenciennes până la 19 ani 17.03.2024 prognoză
Predicții pentru meci
17/03/2024
Le Havre până la 19 ani
Valenciennes până la 19 ani
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Le Havre AC U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 10 | 5 | 5 | 38 | 35 | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Valenciennes FC U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 6 | 9 | 5 | 47 | 33 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Super League
Chitipa United-Silver Strikers
Red Lions-CIVO United
Masters FC-Kamuzu Barracks
Mitundu Baptist-Ekhaya
Masters Security-Kamuzu Barracks
Mighty Wanderers-MAFCO
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Le Havre până la 19 ani și Valenciennes până la 19 ani la turneul Campionatul Național U19 în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Le Havre până la 19 ani in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Le Havre până la 19 ani in Campionatul Național U19 had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Valenciennes până la 19 ani in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Valenciennes până la 19 ani in Campionatul Național U19 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Le Havre până la 19 ani nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Național U19 Le Havre până la 19 ani nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Valenciennes până la 19 ani nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Național U19 Valenciennes până la 19 ani nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Le Havre până la 19 ani nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Național U19 Le Havre până la 19 ani nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Valenciennes până la 19 ani
Pariați:Dublă șansă - 1X
5 / 10 of last matches Le Havre până la 19 ani in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Le Havre până la 19 ani in Campionatul Național U19 scored at least 2 goals
4 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
6 / 10 of last matches Valenciennes până la 19 ani in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Valenciennes până la 19 ani in Campionatul Național U19 scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
5 / 10 of last matches Le Havre până la 19 ani in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Le Havre până la 19 ani in Campionatul Național U19 had less than 2 goals
6 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches Valenciennes până la 19 ani in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Valenciennes până la 19 ani in Campionatul Național U19 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 din ultimele meciuri Le Havre până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Le Havre până la 19 ani în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în Campionatul Național U19 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!