Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Lechia Tomaszow Mazowiecki - MMKS Concordia Elblag 16.09.2023 prognoză

Predicții pentru meci

16/09/2023

Lechia Tomaszow Mazowiecki

10:00

MMKS Concordia Elblag

Bet:1x2 - C1

Cotele:1.51

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.09.2023 19:40

Cap la cap

Câștigă
Extrage
Câștigă
4
1
0

Statistică comparativă

10
Chibrituri
10
7
Câștigă
3
1
Extrage
2
2
Pierderi
5
22
A marcat
11
12
Primit
17
+10
Diferența de goluri
-6
6
Media golurilor din meci
5
2.2
Goluri marcate pe meci
1.1
1.2
Goluri primite pe meci
1.7
3.4
Ambele echipe au marcat
2.8
27.4'
Minute/Goluri marcate
33.3'

Clasament

Echipa J C D P Î P O
1. Lechia Tomaszow Mazowiecki
7 6 0 1 16 8 18
12. MMKS Concordia Elblag
7 2 1 4 7 12 7

Cine va câștiga?

Lechia Tomaszow Mazowiecki
TOM - %
MMKS Concordia Elblag
CON - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Lechia Tomaszow Mazowiecki
TOM - 33%
MMKS Concordia Elblag
CON - 33%
Fără gol - 34%

Handicap Goluri

Timp complet
1st half/2nd half
Handicap
Lechia Tomaszow Mazowiecki TOM MMKS Concordia Elblag CON
+2.5
90%
0%
+1.5
70%
0%
+0.5
70%
0%
-0.5
40%
0%
-1.5
20%
0%
-2.5
0%
0%
Handicap
Lechia Tomaszow Mazowiecki TOM MMKS Concordia Elblag CON
+1.5 1R
100%
0%
+1.5 2R
80%
0%
+0.5 1R
80%
0%
+ 0.5 2R
60%
0%
-0.5 1R
30%
0%
-0.5 2R
30%
0%
-1.5 1R
10%
0%
-1.5 2R
0%
0%

Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu

Cartonașe Statistici

Total Cartonașe / Meci
Lechia Tomaszow Mazowiecki TOM MMKS Concordia Elblag CON
0
0
0

Total cartonașe pe meci pentru Lechia Tomaszow Mazowiecki și MMKS Concordia Elblag la turneul Liga III, Grupa 1 în sezonul 2023/2024

Total Cartonașe
Cartonașe De Echipa/Cartonașe Împotriva
Total Cartonașe
Lechia Tomaszow Mazowiecki TOM MMKS Concordia Elblag CON
Medie
Peste 2.5
10%
0%
5%
Peste 3.5
10%
0%
5%
Peste 4.5
10%
0%
10%
Peste 5.5
0%
0%
0%
Peste 6.5
0%
0%
0%
Cartonașe De Echipa
Lechia Tomaszow Mazowiecki TOM MMKS Concordia Elblag CON
Medie
Peste 0.5
20%
0%
10%
Peste 1.5
10%
0%
5%
Peste 2.5
10%
0%
5%
Peste 3.5
0%
0%
0%
Cartonașe Împotriva
Lechia Tomaszow Mazowiecki TOM MMKS Concordia Elblag CON
Medie
Peste 0.5
20%
0%
10%
Peste 1.5
20%
0%
10%
Peste 2.5
0%
0%
0%
Peste 3.5
0%
0%
0%

Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu

Sfaturi pentru pariuri

Lechia Tomaszow Mazowiecki

3 / 10 of last matches in all competitions Lechia Tomaszow Mazowiecki played with a score of 0:0

Lechia Tomaszow Mazowiecki

3 / 10 of last matches in Liga III, Grupa 1 Lechia Tomaszow Mazowiecki played with a score of 0:0

Lechia Tomaszow Mazowiecki MMKS Concordia Elblag

4 / 7 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

MMKS Concordia Elblag

5 / 10 of last matches in all competitions MMKS Concordia Elblag played with a score of 0:0

MMKS Concordia Elblag

6 / 10 of last matches in Liga III, Grupa 1 MMKS Concordia Elblag played with a score of 0:0

Pariați:Total - Sub (0.5)

Lechia Tomaszow Mazowiecki

3 / 10 din ultimele meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză

Lechia Tomaszow Mazowiecki

2 / 10 din ultimele meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki în Liga III, Grupa 1 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză

MMKS Concordia Elblag

3 / 10 din ultimele meciuri MMKS Concordia Elblag în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

MMKS Concordia Elblag

2 / 10 din ultimele meciuri MMKS Concordia Elblag în Liga III, Grupa 1 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2

Lechia Tomaszow Mazowiecki

3 / 10 din ultimele meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat

Lechia Tomaszow Mazowiecki

3 / 10 din ultimele meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki în Liga III, Grupa 1 , cel puțin o echipă nu a marcat

Lechia Tomaszow Mazowiecki MMKS Concordia Elblag

4 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat

MMKS Concordia Elblag

5 / 10 din ultimele meciuri MMKS Concordia Elblag în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat

MMKS Concordia Elblag

6 / 10 din ultimele meciuri MMKS Concordia Elblag în Liga III, Grupa 1 , cel puțin o echipă nu a marcat

Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu

Lechia Tomaszow Mazowiecki

2 / 10 din ultimele meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Lechia Tomaszow Mazowiecki

1 / 10 din ultimele meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki în Liga III, Grupa 1 s-au încheiat la egalitate

Lechia Tomaszow Mazowiecki MMKS Concordia Elblag

2 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate

MMKS Concordia Elblag

3 / 10 din ultimele meciuri MMKS Concordia Elblag în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

MMKS Concordia Elblag

2 / 10 din ultimele meciuri MMKS Concordia Elblag în Liga III, Grupa 1 s-au încheiat la egalitate

Lechia Tomaszow Mazowiecki MMKS Concordia Elblag

2 / 7 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate

Pariați:1x2 - X

Lechia Tomaszow Mazowiecki

1 / 10 din ultimele ei meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Lechia Tomaszow Mazowiecki

1 / 10 din ultimele meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki în Liga III, Grupa 1 s-a încheiat cu o înfrângere

MMKS Concordia Elblag

5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile MMKS Concordia Elblag nu a pierdut

MMKS Concordia Elblag

4 / 10 din ultimele meciuri în Liga III, Grupa 1 MMKS Concordia Elblag nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - X2

Lechia Tomaszow Mazowiecki

1 / 10 din ultimele meciuri Lechia Tomaszow Mazowiecki în Liga III, Grupa 1 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză

MMKS Concordia Elblag

2 / 10 din ultimele meciuri MMKS Concordia Elblag în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

MMKS Concordia Elblag

2 / 10 din ultimele meciuri MMKS Concordia Elblag în Liga III, Grupa 1 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

MMKS Concordia Elblag

1 / 7 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie MMKS Concordia Elblag în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C2

Coeficienți la momentul publicării prognozei 16.09.2023 19:40

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!