Liverpool (Femei) - Tottenham Hotspur (Femei) 04.02.2024 prognoză
Predicții pentru meci
04/02/2024
Liverpool (Femei)
Tottenham Hotspur (Femei)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 04.02.2024 09:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Liverpool LFC (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 5 | 3 | 4 | 16 | 18 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Tottenham Hotspur (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 5 | 3 | 4 | 19 | 25 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Primera Division, Feminin
CA Huracan (Femei)-San Lorenzo de Almagro (Femei)
Campionatul Argentinei. Primera B. Femei
Velez Sarsfield (Femei)-CA Platense (Femei)
Cupa Mondială
Germania-Paraguay
Divizia Secunda
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Liverpool (Femei) și Tottenham Hotspur (Femei) la turneul Super Liga Feminina în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 of last matches in all competitions Liverpool (Femei) played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Super Liga Feminina Liverpool (Femei) played with a score of 0:0
3 / 5 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Tottenham Hotspur (Femei) played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Super Liga Feminina Tottenham Hotspur (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
7 / 10 of last matches Liverpool (Femei) in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Liverpool (Femei) in Super Liga Feminina had less than 2 goals
4 / 5 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 10 of last matches Tottenham Hotspur (Femei) in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Tottenham Hotspur (Femei) in Super Liga Feminina had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 of last matches in all competitions Liverpool (Femei) played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Super Liga Feminina Liverpool (Femei) played with a score of 0:0
3 / 5 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Tottenham Hotspur (Femei) played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Super Liga Feminina Tottenham Hotspur (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
4 / 10 din ultimele ei meciuri Liverpool (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Liverpool (Femei) în Super Liga Feminina s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Tottenham Hotspur (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Tottenham Hotspur (Femei) în Super Liga Feminina încheiate cu victoria ei
3 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Tottenham Hotspur (Femei)
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Liverpool (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Liverpool (Femei) în Super Liga Feminina , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Tottenham Hotspur (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Tottenham Hotspur (Femei) în Super Liga Feminina , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 din ultimele meciuri Liverpool (Femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Liverpool (Femei) în Super Liga Feminina s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Tottenham Hotspur (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Tottenham Hotspur (Femei) în Super Liga Feminina s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 04.02.2024 09:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!