Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Lokomotiva Belgrad - Velika Mostanica 18.05.2025 prognoză

Predicții pentru meci

18/05/2025

Lokomotiva Belgrad

05:00

Velika Mostanica

Bet:Dublă șansă - 1X

Cotele:2.14

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 18.05.2025 19:40

Statistică comparativă

1
Chibrituri
2
1
Extrage
0
1
A marcat
1
1
Primit
5
0
Diferența de goluri
-4
1
Media golurilor din meci
1
1
Goluri marcate pe meci
0.5
1
Goluri primite pe meci
2.5
2
Ambele echipe au marcat
3
47'
Minute/Goluri marcate
30.7'

Cine va câștiga?

Lokomotiva Belgrad
LOK - %
Velika Mostanica
VEL - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Lokomotiva Belgrad
LOK - 33%
Velika Mostanica
VEL - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

1
Chibrituri
2
1
Extrage
0
1
A marcat
1
1
Primit
5
0
Diferența de goluri
-4
1
Media golurilor din meci
1
1
Goluri marcate pe meci
0.5
1
Goluri primite pe meci
2.5
2
Ambele echipe au marcat
3
47'
Minute/Goluri marcate
30.7'

Sfaturi pentru pariuri

Velika Mostanica

2 / 2 din ultimele ei meciuri Velika Mostanica în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Velika Mostanica

1 / 1 din ultimele meciuri Velika Mostanica în Serbia. Liga Regională s-a încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

Lokomotiva Belgrad

1 / 1 din ultimele meciuri Lokomotiva Belgrad în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Lokomotiva Belgrad

1 / 1 din ultimele meciuri Lokomotiva Belgrad în Serbia. Liga Regională s-au încheiat la egalitate

Pariați:1x2 - X

Velika Mostanica

2 / 2 din ultimele meciuri în toate competițiile Velika Mostanica nu a remizat

Velika Mostanica

1 / 1 din ultimele meciuri în Serbia. Liga Regională Velika Mostanica nu au remizat

Pariați:Dublă șansă - 12

Lokomotiva Belgrad

1 / 1 of last matches Lokomotiva Belgrad in all competitions had less than 2 goals

Lokomotiva Belgrad

1 / 1 of last matches Lokomotiva Belgrad in Serbia. Liga Regională had less than 2 goals

Velika Mostanica

2 / 2 of last matches Velika Mostanica in all competitions had less than 2 goals

Velika Mostanica

1 / 1 of last matches Velika Mostanica in Serbia. Liga Regională had less than 2 goals

Pariați:Total - Sub (1.5)

Lokomotiva Belgrad

1 / 1 of last matches Lokomotiva Belgrad in all competitions had less than 3 goals

Lokomotiva Belgrad

1 / 1 of last matches Lokomotiva Belgrad in Serbia. Liga Regională had less than 3 goals

Velika Mostanica

2 / 2 of last matches Velika Mostanica in all competitions had less than 3 goals

Velika Mostanica

1 / 1 of last matches Velika Mostanica in Serbia. Liga Regională had less than 3 goals

Pariați:Total - Sub (2.5)

Lokomotiva Belgrad

1 / 1 din ultimele meciuri Lokomotiva Belgrad în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză

Lokomotiva Belgrad

1 / 1 din ultimele meciuri Lokomotiva Belgrad în Serbia. Liga Regională s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză

Velika Mostanica

1 / 2 din ultimele meciuri Velika Mostanica în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2

Coeficienți la momentul publicării prognozei 18.05.2025 19:40

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!