Lonestar SC San Antonio (Women) - Ahfc Royals (Women) 28.06.2026 prognoză
Predicții pentru meci
28/06/2026
Lonestar SC San Antonio (Women)
Ahfc Royals (Women)
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Va merge acest pronostic?
Votați pentru a vedea rezultatul
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Ahfc Royals (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 6 | 0 | 3 | 30 | 8 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Lonestar SC San Antonio (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 2 | 0 | 6 | 12 | 19 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
USL W League
Albion SC Colorado (Women)-Colorado Storm (Women)
Socal Reds FC-Capo FC (Women)
Portland Cherry Bombs FC-Bigfoot FC (Women)
MLS Next Pro
Minnesota United FC 2-Tacoma Defiance
Cupa Chile
Deportes Puerto Montt-Club Deportes Concepcion
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Lonestar SC San Antonio (Women) și Ahfc Royals (Women) au marcat primii în USL W League al sezonului 2026/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Lonestar SC San Antonio (Women) meciuri și Ahfc Royals (Women) meciuri în cadrul turneului USL W League
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Lonestar SC San Antonio (Women) și Ahfc Royals (Women) la turneul USL W League în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
6 / 9 of last matches Lonestar SC San Antonio (Women) in all competitions scored at least 1 goal
6 / 9 of last matches Lonestar SC San Antonio (Women) in USL W League scored at least 1 goal
3 / 4 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
8 / 9 of last matches Ahfc Royals (Women) in all competitions scored at least 1 goal
8 / 9 of last matches Ahfc Royals (Women) in USL W League scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
7 / 9 of last matches Lonestar SC San Antonio (Women) in all competitions had less than 3 goals
7 / 9 of last matches Lonestar SC San Antonio (Women) in USL W League had less than 3 goals
5 / 9 of last matches Ahfc Royals (Women) in all competitions had less than 3 goals
5 / 9 of last matches Ahfc Royals (Women) in USL W League had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
6 / 9 din ultimele ei meciuri Lonestar SC San Antonio (Women) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 9 din ultimele meciuri Lonestar SC San Antonio (Women) în USL W League s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 9 din ultimele meciuri Ahfc Royals (Women) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
6 / 9 din ultimele meciuri Ahfc Royals (Women) în USL W League încheiate cu victoria ei
1 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Ahfc Royals (Women)
Pariați:1x2 - C2
6 / 9 din ultimele ei meciuri Lonestar SC San Antonio (Women) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 9 din ultimele meciuri Lonestar SC San Antonio (Women) în USL W League s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Lonestar SC San Antonio (Women)
6 / 9 din ultimele meciuri în toate competițiile Ahfc Royals (Women) nu a pierdut
6 / 9 din ultimele meciuri în USL W League Ahfc Royals (Women) nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 9 of last matches Lonestar SC San Antonio (Women) in all competitions had less than 2 goals
5 / 9 of last matches Lonestar SC San Antonio (Women) in USL W League had less than 2 goals
2 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 9 of last matches Ahfc Royals (Women) in all competitions had less than 2 goals
4 / 9 of last matches Ahfc Royals (Women) in USL W League had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 9 of last matches Lonestar SC San Antonio (Women) in all competitions scored at least 2 goals
4 / 9 of last matches Lonestar SC San Antonio (Women) in USL W League scored at least 2 goals
2 / 4 of the last matches between the teams was at least 2 goals
5 / 9 of last matches Ahfc Royals (Women) in all competitions scored at least 2 goals
5 / 9 of last matches Ahfc Royals (Women) in USL W League scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
Chat (1)
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!