Long An - TP Ho Chi Minh 09.11.2025 prognoză
Predicții pentru meci
09/11/2025
Long An
TP Ho Chi Minh
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.11.2025 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. Long An | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. TP Ho Chi Minh | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 17 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Campionatul SUA. WPSL. Femei
Philadelphia Ukrainian (Femei)-Penn Fusion (Femei)
Cupa Chile
Union Espanola-Colo-Colo
USL League Two
Hill Country Lobos-Lonestar SC
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL League Two
Atletico Union-Real Colorado
Cupa Mondială
Țările de Jos-Maroc
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Long An și TP Ho Chi Minh au marcat primii în Liga V 2 al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Long An meciuri și TP Ho Chi Minh meciuri în cadrul turneului Liga V 2
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Long An și TP Ho Chi Minh la turneul Liga V 2 în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele ei meciuri Long An în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Long An în Liga V 2 s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri TP Ho Chi Minh în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri TP Ho Chi Minh în Liga V 2 încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie TP Ho Chi Minh
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele meciuri Long An în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Long An în Liga V 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri TP Ho Chi Minh în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri TP Ho Chi Minh în Liga V 2 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 10 din ultimele meciuri Long An în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Long An în Liga V 2 s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri TP Ho Chi Minh în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri TP Ho Chi Minh în Liga V 2 s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele ei meciuri Long An în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Long An în Liga V 2 s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Long An
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile TP Ho Chi Minh nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Liga V 2 TP Ho Chi Minh nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Long An în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri TP Ho Chi Minh în Liga V 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
1 / 10 din ultimele meciuri Long An în Liga V 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri TP Ho Chi Minh în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri TP Ho Chi Minh în Liga V 2 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.11.2025 18:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!