Lille OSC U19 - Valenciennes până la 19 ani 17.12.2023 prognoză
Predicții pentru meci
17/12/2023
Lille OSC U19
Valenciennes până la 19 ani
Coeficienți la momentul publicării prognozei 17.12.2023 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Lille U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 6 | 5 | 3 | 23 | 19 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Valenciennes FC U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 3 | 7 | 4 | 29 | 22 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Kansallinen Liiga, Feminin
PK-35 Vantaa (Femei)-HPS (Femei)
Super Liga Chinei
Shenyang Urban-Chongqing Tonglianglong FC
Qingdao Youth Island-Shanghai Port
Kakkonen Playoffs
Hercules-Vaajakoski
Honka-Musan Salama
Liga Chinei
Shenzhen Juniors FC-Nantong Zhiyun
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Lille OSC U19 și Valenciennes până la 19 ani la turneul Campionatul Național U19 în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 of last matches Lille OSC U19 in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Lille OSC U19 in Campionatul Național U19 had less than 2 goals
7 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
3 / 10 of last matches Valenciennes până la 19 ani in all competitions had less than 2 goals
3 / 10 of last matches Valenciennes până la 19 ani in Campionatul Național U19 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 din ultimele meciuri Lille OSC U19 în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Lille OSC U19 în Campionatul Național U19 s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în Campionatul Național U19 s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
2 / 10 din ultimele ei meciuri Lille OSC U19 în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Lille OSC U19 în Campionatul Național U19 s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în Campionatul Național U19 încheiate cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Valenciennes până la 19 ani
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele meciuri Lille OSC U19 în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Lille OSC U19 în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în Campionatul Național U19 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Lille OSC U19 în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Lille OSC U19 în Campionatul Național U19 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Valenciennes până la 19 ani în Campionatul Național U19 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Valenciennes până la 19 ani în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
2 / 10 din ultimele ei meciuri Lille OSC U19 în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Lille OSC U19 în Campionatul Național U19 s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Lille OSC U19
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Valenciennes până la 19 ani nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Național U19 Valenciennes până la 19 ani nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 17.12.2023 18:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!