Ludwigsfelder - BSG Wismut Gera 19.10.2024 prognoză
Predicții pentru meci
19/10/2024
Ludwigsfelder
BSG Wismut Gera
Coeficienți la momentul publicării prognozei 19.10.2024 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. BSG Wismut Gera | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | 15 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Ludwigsfelder | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 19 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Ludwigsfelder și BSG Wismut Gera au marcat primii în Oberliga NOFV Sud al sezonului 2024/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Ludwigsfelder meciuri și BSG Wismut Gera meciuri în cadrul turneului Oberliga NOFV Sud
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Ludwigsfelder și BSG Wismut Gera la turneul Oberliga NOFV Sud în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 din ultimele ei meciuri Ludwigsfelder în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri Ludwigsfelder în Oberliga NOFV Sud s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri BSG Wismut Gera în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 8 din ultimele meciuri BSG Wismut Gera în Oberliga NOFV Sud încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie BSG Wismut Gera
Pariați:1x2 - C2
1 / 10 din ultimele meciuri Ludwigsfelder în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri Ludwigsfelder în Oberliga NOFV Sud încheiate cu victoria ei
4 / 10 din ultimele ei meciuri BSG Wismut Gera în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 8 din ultimele meciuri BSG Wismut Gera în Oberliga NOFV Sud s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Ludwigsfelder nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Oberliga NOFV Sud Ludwigsfelder nu au remizat
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile BSG Wismut Gera nu a remizat
6 / 8 din ultimele meciuri în Oberliga NOFV Sud BSG Wismut Gera nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Ludwigsfelder în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Ludwigsfelder în Oberliga NOFV Sud s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
1 / 10 din ultimele meciuri Ludwigsfelder în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Ludwigsfelder în Oberliga NOFV Sud s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri BSG Wismut Gera în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 8 din ultimele meciuri BSG Wismut Gera în Oberliga NOFV Sud s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
8 / 10 din ultimele ei meciuri Ludwigsfelder în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri Ludwigsfelder în Oberliga NOFV Sud s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Ludwigsfelder
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile BSG Wismut Gera nu a pierdut
5 / 8 din ultimele meciuri în Oberliga NOFV Sud BSG Wismut Gera nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 19.10.2024 19:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!