Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Lusitania FC Lourosa - Chaves până la 19 ani 13.04.2024 prognoză

Predicții pentru meci

13/04/2024

Lusitania FC Lourosa

10:00

Chaves până la 19 ani

Bet:Total - Sub (2.5)

Cotele:2.44

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.04.2024 19:42

Cap la cap

Câștigă
Extrage
Câștigă
1
0
3

Statistică comparativă

10
Chibrituri
10
1
Câștigă
6
2
Extrage
2
7
Pierderi
2
11
A marcat
22
30
Primit
11
-19
Diferența de goluri
+11
8
Media golurilor din meci
7
1.1
Goluri marcate pe meci
2.2
3
Goluri primite pe meci
1.1
4.1
Ambele echipe au marcat
3.3
22'
Minute/Goluri marcate
27.3'

Clasament

Echipa J C D P Î P O
11. Lusitania FC Lourosa
22 5 5 12 20 51 20
9. GD Chaves U19
22 6 4 12 22 33 22

Cine va câștiga?

Lusitania FC Lourosa
LUS - %
Chaves până la 19 ani
CHA - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Lusitania FC Lourosa
LUS - 33%
Chaves până la 19 ani
CHA - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

10
Chibrituri
10
1
Câștigă
6
2
Extrage
2
7
Pierderi
2
11
A marcat
22
30
Primit
11
-19
Diferența de goluri
+11
8
Media golurilor din meci
7
1.1
Goluri marcate pe meci
2.2
3
Goluri primite pe meci
1.1
4.1
Ambele echipe au marcat
3.3
22'
Minute/Goluri marcate
27.3'

Sfaturi pentru pariuri

Lusitania FC Lourosa

8 / 10 of last matches Lusitania FC Lourosa in all competitions had less than 2 goals

Lusitania FC Lourosa

8 / 10 of last matches Lusitania FC Lourosa in Campionatul U19 had less than 2 goals

Lusitania FC Lourosa Chaves până la 19 ani

3 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals

Chaves până la 19 ani

4 / 10 of last matches Chaves până la 19 ani in all competitions had less than 2 goals

Chaves până la 19 ani

4 / 10 of last matches Chaves până la 19 ani in Campionatul U19 had less than 2 goals

Pariați:Total - Sub (1.5)

Lusitania FC Lourosa

4 / 10 din ultimele meciuri Lusitania FC Lourosa în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Lusitania FC Lourosa

2 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Lusitania FC Lourosa în 2-a repriză

Chaves până la 19 ani

3 / 10 din ultimele meciuri Chaves până la 19 ani în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză

Chaves până la 19 ani

3 / 10 din ultimele meciuri Chaves până la 19 ani în Campionatul U19 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1

Lusitania FC Lourosa

2 / 10 of last matches in all competitions Lusitania FC Lourosa played with a score of 0:0

Lusitania FC Lourosa

2 / 10 of last matches in Campionatul U19 Lusitania FC Lourosa played with a score of 0:0

Lusitania FC Lourosa Chaves până la 19 ani

1 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

Chaves până la 19 ani

3 / 10 of last matches in all competitions Chaves până la 19 ani played with a score of 0:0

Chaves până la 19 ani

3 / 10 of last matches in Campionatul U19 Chaves până la 19 ani played with a score of 0:0

Pariați:Total - Sub (0.5)

Lusitania FC Lourosa

7 / 10 din ultimele ei meciuri Lusitania FC Lourosa în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Lusitania FC Lourosa

7 / 10 din ultimele meciuri Lusitania FC Lourosa în Campionatul U19 s-a încheiat cu o înfrângere

Chaves până la 19 ani

6 / 10 din ultimele meciuri Chaves până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Chaves până la 19 ani

6 / 10 din ultimele meciuri Chaves până la 19 ani în Campionatul U19 încheiate cu victoria ei

Chaves până la 19 ani

2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Chaves până la 19 ani

Pariați:1x2 - C2

Lusitania FC Lourosa

5 / 10 din ultimele meciuri Lusitania FC Lourosa în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză

Lusitania FC Lourosa

5 / 10 din ultimele meciuri Lusitania FC Lourosa în Campionatul U19 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză

Chaves până la 19 ani

5 / 10 din ultimele meciuri Chaves până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Chaves până la 19 ani

5 / 10 din ultimele meciuri Chaves până la 19 ani în Campionatul U19 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Chaves până la 19 ani

1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Chaves până la 19 ani în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2

Lusitania FC Lourosa

2 / 10 din ultimele meciuri Lusitania FC Lourosa în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Lusitania FC Lourosa

2 / 10 din ultimele meciuri Lusitania FC Lourosa în Campionatul U19 s-au încheiat la egalitate

Chaves până la 19 ani

2 / 10 din ultimele meciuri Chaves până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Chaves până la 19 ani

2 / 10 din ultimele meciuri Chaves până la 19 ani în Campionatul U19 s-au încheiat la egalitate

Pariați:1x2 - X

Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.04.2024 19:42

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!