Maardu Linnameeskond - FC Tallinn 23.04.2026 prognoză
Predicții pentru meci
23/04/2026
Maardu Linnameeskond
FC Tallinn
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.04.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. FC Tallinn | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 2 | 3 | 11 | 21 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Maardu Linnameeskond | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 18 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Primera C
Club Atletico Victoriano Arenas-Deportivo Paraguayo
Sacachispas-Juventud Unida de San Miguel
Primera B
Sportivo Italiano-Real Pilar
Argentino de Quilmes-Club Atletico Talleres Remedios de Escalada
Liga Nat. Fotbal Feminin
Boston Legacy FC (Women)-Bay FC (Women)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Maardu Linnameeskond și FC Tallinn au marcat primii în Esiliiga al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Maardu Linnameeskond meciuri și FC Tallinn meciuri în cadrul turneului Esiliiga
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Maardu Linnameeskond și FC Tallinn la turneul Esiliiga în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Maardu Linnameeskond in all competitions scored at least 1 goal
5 / 6 of last matches Maardu Linnameeskond in Esiliiga scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches FC Tallinn in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches FC Tallinn in Esiliiga scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
8 / 10 of last matches Maardu Linnameeskond in all competitions had less than 3 goals
5 / 6 of last matches Maardu Linnameeskond in Esiliiga had less than 3 goals
9 / 10 of last matches FC Tallinn in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches FC Tallinn in Esiliiga had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Maardu Linnameeskond nu a remizat
5 / 6 din ultimele meciuri în Esiliiga Maardu Linnameeskond nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile FC Tallinn nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Esiliiga FC Tallinn nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
4 / 10 of last matches Maardu Linnameeskond in all competitions had less than 2 goals
4 / 6 of last matches Maardu Linnameeskond in Esiliiga had less than 2 goals
6 / 10 of last matches FC Tallinn in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches FC Tallinn in Esiliiga had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Maardu Linnameeskond nu a pierdut
2 / 6 din ultimele meciuri în Esiliiga Maardu Linnameeskond nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
4 / 10 din ultimele ei meciuri Maardu Linnameeskond în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 6 din ultimele meciuri Maardu Linnameeskond în Esiliiga s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile FC Tallinn nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Esiliiga FC Tallinn nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.04.2026 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!