Madura United - PSIM Yogyakarta 10.01.2026 prognoză
Predicții pentru meci
10/01/2026
Madura United
PSIM Yogyakarta
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.01.2026 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. PSIM Yogyakarta | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 7 | 6 | 3 | 20 | 18 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Madura United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 4 | 5 | 7 | 18 | 21 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Aluminii-Partizan Belgrade
Northern Territory Premier League
Darwin Olympic-Port Darwin FC
Meciuri Amicale de club
Vojvodina Novi Sad-Universitatea Cluj
Veles-Volga
NSW League One, Women
Central Coast Mariners Academy (Women)-Sutherland Strikers (Women)
Northern NSW NPL, Reserves
Broadmeadow Magic FC Reserve-Weston Bears FC Reserve
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Madura United și PSIM Yogyakarta au marcat primii în Liga 1 al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Madura United meciuri și PSIM Yogyakarta meciuri în cadrul turneului Liga 1
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Madura United și PSIM Yogyakarta la turneul Liga 1 în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri Madura United în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Madura United în Liga 1 s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri PSIM Yogyakarta în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri PSIM Yogyakarta în Liga 1 s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele ei meciuri Madura United în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Madura United în Liga 1 s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri PSIM Yogyakarta în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri PSIM Yogyakarta în Liga 1 încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Madura United în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Madura United în Liga 1 s-a încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile PSIM Yogyakarta nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga 1 PSIM Yogyakarta nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Madura United nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Liga 1 Madura United nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile PSIM Yogyakarta nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga 1 PSIM Yogyakarta nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Madura United în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Madura United în Liga 1 încheiate cu victoria ei
2 / 10 din ultimele ei meciuri PSIM Yogyakarta în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri PSIM Yogyakarta în Liga 1 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Madura United în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Madura United în Liga 1 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri PSIM Yogyakarta în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri PSIM Yogyakarta în Liga 1 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 10.01.2026 18:40
Stiati ca Madura United a marcat 24% din goluri intre minutele 61-75?
Stiati ca Psim Yogyakarta a marcat 29% din goluri intre minutele 31-45?
Psim Yogyakarta nu a castigat nici un meci din ultimele 5 meciuri jucate in deplasare.
Madura United nu a marcat in 3 din 8 meciuri jucate acasa in Liga 1 in acest sezon.
Psim Yogyakarta nu a marcat in 3 din 8 meciuri jucate in deplasare in Liga 1 in acest sezon.
Ahmad Nufiandani este cel mai bun co-autor pentru golurile marcate de Madura United cu 15 reusite. Norberto Ezequiel Vidal este cel mai bun co-autor pentru Psim Yogyakarta cu (3) reusite.
Novan Setyo Sasongko are mai multe cartonase galbene (7) decat orice alt jucator de la Madura United. Reva Adi Utama a adunat 6 pentru Psim Yogyakarta.
Madura United a primit gol in fiecare din ultimele 8 meciuri.
Madura United castiga prima repriza din 25% meciuri, Psim Yogyakarta din 21% meciuri.
Madura United castiga 25% din reprize, Psim Yogyakarta castiga 21%.
Cand Madura United conduce cu 1-0 acasa, castiga in 85% din meciuri.
Cand Psim Yogyakarta conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 66% din meciuri.
Cand Madura United este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 10% din meciuri.
Cand Psim Yogyakarta este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 40% din meciuri.
Madura United inscrie 1.53 goluri cand joaca acasa iar Psim Yogyakarta inscrie 1.27 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Anul trecut, Madura United a fost numarul 18 in clasament cu 9 puncte. Acum sunt numarul 13 cu 17 puncte.
In Liga 1, Psim Yogyakarta este intr-o forma mai buna decat Madura United
Psim Yogyakarta's performance of the last 5 matches is better than Madura United's.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga 1.
Daca Nermin Haljeta marcheaza impotriva echipei Madura United va fi al 5 gol pentru Psim Yogyakarta in acest sezon.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!