Manchester City până la 19 ani - Internazionale Milano U19 18.09.2024 prognoză
Predicții pentru meci
18/09/2024
Manchester City până la 19 ani
Internazionale Milano U19
Coeficienți la momentul publicării prognozei 18.09.2024 19:41
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
Krylya Sovetov II-FC Chelyabinsk 2
Liga WK
Seoul City Amazones (Femei)-Suwon (Women)
Changnyeong (Femei)-Mungyeong Sangmu (Femei)
NPL, Northern New South Wales
Newcastle Olympic Warriors-Charlestown City Blues
MLS+
St. Louis +-Fusion +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Manchester City până la 19 ani și Internazionale Milano U19 la turneul UEFA Liga de Tineret în sezonul 2024/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
2 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în UEFA Liga de Tineret s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
5 / 7 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în UEFA Liga de Tineret s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
1 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în UEFA Liga de Tineret s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 7 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în UEFA Liga de Tineret s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
1 / 7 din ultimele ei meciuri Manchester City până la 19 ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în UEFA Liga de Tineret s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 7 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în UEFA Liga de Tineret încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
2 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în UEFA Liga de Tineret , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 7 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în UEFA Liga de Tineret , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în UEFA Liga de Tineret s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 7 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în UEFA Liga de Tineret s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
4 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 7 din ultimele meciuri Manchester City până la 19 ani în UEFA Liga de Tineret încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele ei meciuri Internazionale Milano U19 în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 7 din ultimele meciuri Internazionale Milano U19 în UEFA Liga de Tineret s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 18.09.2024 19:41
Manchester City FC a castigat 4 meciuri consecutive jucate acasa.
Manchester City FC nu a pierdut in ultimele 6 meciuri jucate acasa.
FC Inter Milano nu a castigat nici un meci din ultimele 9 meciuri jucate in deplasare.
Manchester City FC a marcat cel putin un gol in 20 meciuri consecutive.
Manchester City FC castiga prima repriza din 42% meciuri, FC Inter Milano din 22% meciuri.
Manchester City FC castiga 42% din reprize, FC Inter Milano castiga 22%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Manchester City FC.
In ultima intalnire Manchester City FC a castigat cu o diferenta de 1 goluri.
Cand Manchester City FC conduce cu 1-0 acasa, castiga in 100% din meciuri.
Cand FC Inter Milano conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
Cand Manchester City FC este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 100% din meciuri.
Cand FC Inter Milano este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In UEFA Liga de Tineret, Manchester City FC este intr-o forma mai buna decat FC Inter Milano
Manchester City FC's performance of the last 5 matches is better than FC Inter Milano's.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Manchester City FC inscrie 3.33 goluri cand joaca acasa iar FC Inter Milano inscrie 1 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!