Mar Menor - Cartagena II 12.03.2023 prognoză
Predicții pentru meci
12/03/2023
Mar Menor
Cartagena II
Coeficienți la momentul publicării prognozei 11.03.2023 06:15
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Mar Menor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 9 | 8 | 7 | 26 | 22 | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Cartagena II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 9 | 5 | 10 | 26 | 31 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Mar Menor in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Mar Menor in Segunda Federacion had less than 2 goals
7 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches Cartagena II in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Cartagena II in Segunda Federacion had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Mar Menor nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Segunda Federacion Mar Menor nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Cartagena II nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Segunda Federacion Cartagena II nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
5 / 10 of last matches Mar Menor in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Mar Menor in Segunda Federacion scored at least 1 goal
9 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Cartagena II in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Cartagena II in Segunda Federacion scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
7 / 10 din ultimele meciuri Mar Menor în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
7 / 10 din ultimele meciuri Mar Menor în Segunda Federacion , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
7 / 10 of last matches in all competitions Mar Menor played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Segunda Federacion Mar Menor played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
7 / 10 of last matches in all competitions Mar Menor played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Segunda Federacion Mar Menor played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 11.03.2023 06:15
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!