Maringa Futebol Clube - Azuriz FC PR 12.02.2025 prognoză
Predicții pentru meci
12/02/2025
Maringa Futebol Clube
Azuriz FC PR
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Maringa Futebol Clube | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 4 | 1 | 4 | 14 | 12 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Azuriz FC PR | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 4 | 0 | 5 | 6 | 10 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga Nat. Fotbal Feminin
Chicago Stars (Femei)-Utah Royals (Femei)
USL League Two
West Seattle Junction FC-FC Olympia
Ballard FC-Tacoma Stars
Virginia Marauders FC-Bethesda SC
Cupa Chile
Union Espanola-O'Higgins
USL League Two
City SC San Diego-Redlands FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Maringa Futebol Clube și Azuriz FC PR au marcat primii în Paranaense al sezonului 2025/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Maringa Futebol Clube meciuri și Azuriz FC PR meciuri în cadrul turneului Paranaense
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Maringa Futebol Clube și Azuriz FC PR la turneul Paranaense în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches Maringa Futebol Clube in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Maringa Futebol Clube in Paranaense had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Azuriz FC PR in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Azuriz FC PR in Paranaense had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
5 / 10 of last matches Maringa Futebol Clube in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Maringa Futebol Clube in Paranaense had less than 2 goals
3 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches Azuriz FC PR in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Azuriz FC PR in Paranaense had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
6 / 10 din ultimele meciuri Maringa Futebol Clube în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Maringa Futebol Clube în Paranaense , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 4 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
8 / 10 din ultimele meciuri Azuriz FC PR în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
8 / 10 din ultimele meciuri Azuriz FC PR în Paranaense , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 10 of last matches in all competitions Maringa Futebol Clube played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Paranaense Maringa Futebol Clube played with a score of 0:0
3 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in all competitions Azuriz FC PR played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in Paranaense Azuriz FC PR played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
6 / 10 of last matches in all competitions Maringa Futebol Clube played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Paranaense Maringa Futebol Clube played with a score of 0:0
3 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in all competitions Azuriz FC PR played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in Paranaense Azuriz FC PR played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Maringa Futebol Clube nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Paranaense Maringa Futebol Clube nu a pierdut
1 / 4 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Azuriz FC PR
Pariați:Dublă șansă - 1X
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!