Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Meizhou Hakka U21 - Wuhan Three Towns U21 23.09.2024 prognoză

Predicții pentru meci

23/09/2024

Meizhou Hakka U21

03:00

Wuhan Three Towns U21

Bet:1x2 - C1

Cotele:1.28

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.09.2024 19:40

Cap la cap

Câștigă
Extrage
Câștigă
0
0
2

Statistică comparativă

10
Chibrituri
10
4
Câștigă
7
2
Extrage
3
4
Pierderi
0
8
A marcat
25
14
Primit
3
-6
Diferența de goluri
+22
3
Media golurilor din meci
3
0.8
Goluri marcate pe meci
2.5
1.4
Goluri primite pe meci
0.3
2.2
Ambele echipe au marcat
2.8
36.6'
Minute/Goluri marcate
33'

Cine va câștiga?

Meizhou Hakka U21
MEI - %
Wuhan Three Towns U21
WUH - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Meizhou Hakka U21
MEI - 33%
Wuhan Three Towns U21
WUH - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

10
Chibrituri
10
4
Câștigă
7
2
Extrage
3
4
Pierderi
0
8
A marcat
25
14
Primit
3
-6
Diferența de goluri
+22
3
Media golurilor din meci
3
0.8
Goluri marcate pe meci
2.5
1.4
Goluri primite pe meci
0.3
2.2
Ambele echipe au marcat
2.8
36.6'
Minute/Goluri marcate
33'

Sfaturi pentru pariuri

Meizhou Hakka U21

6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Meizhou Hakka U21 nu a pierdut

Meizhou Hakka U21

6 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Chinei U21 Meizhou Hakka U21 nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - 1X

Wuhan Three Towns U21

2 / 10 din ultimele meciuri Wuhan Three Towns U21 în Campionatul Chinei U21 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C1

Meizhou Hakka U21

2 / 10 din ultimele meciuri Meizhou Hakka U21 în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Meizhou Hakka U21

2 / 10 din ultimele meciuri Meizhou Hakka U21 în Campionatul Chinei U21 s-au încheiat la egalitate

Wuhan Three Towns U21

3 / 10 din ultimele meciuri Wuhan Three Towns U21 în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Wuhan Three Towns U21

3 / 10 din ultimele meciuri Wuhan Three Towns U21 în Campionatul Chinei U21 s-au încheiat la egalitate

Pariați:1x2 - X

Meizhou Hakka U21

4 / 10 din ultimele ei meciuri Meizhou Hakka U21 în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Meizhou Hakka U21

4 / 10 din ultimele meciuri Meizhou Hakka U21 în Campionatul Chinei U21 s-a încheiat cu o înfrângere

Meizhou Hakka U21

1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Meizhou Hakka U21

Wuhan Three Towns U21

10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Wuhan Three Towns U21 nu a pierdut

Wuhan Three Towns U21

10 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Chinei U21 Wuhan Three Towns U21 nu a pierdut

Pariați:Dublă șansă - X2

Meizhou Hakka U21

2 / 10 din ultimele meciuri Meizhou Hakka U21 în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1

Meizhou Hakka U21

1 / 10 din ultimele meciuri Meizhou Hakka U21 în Campionatul Chinei U21 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză

Wuhan Three Towns U21

4 / 10 din ultimele meciuri Wuhan Three Towns U21 în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Wuhan Three Towns U21

4 / 10 din ultimele meciuri Wuhan Three Towns U21 în Campionatul Chinei U21 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză

Pariați:1x2 - prima repriză- C2

Coeficienți la momentul publicării prognozei 23.09.2024 19:40

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!