Melbourne University SC (Women) - FC Clifton Hill (Women) 07.06.2026 prognoză
Predicții pentru meci
07/06/2026
Melbourne University SC (Women)
FC Clifton Hill (Women)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.06.2026 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. FC Clifton Hill (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 7 | 2 | 2 | 26 | 16 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Melbourne University SC (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 2 | 1 | 8 | 9 | 36 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Victoria Premier League, Women
Eltham Redbacks (Women)-Geelong Galaxy United FC (Women)
Manningham United Blues FC (Women)-Brunswick Juventus (Femei)
Ballarat City FC (Women)-Ringwood City FC (Women)
Southern United Dunedin (Femei)-FC Clifton Hill (Women)
Bayside Argonauts FC (Women)-Banyule City SC (Women)
Melbourne University SC (Women)-Bundoora United FC (Women)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Melbourne University SC (Women) și FC Clifton Hill (Women) au marcat primii în Victoria Premier League, Women al sezonului 2026/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Melbourne University SC (Women) meciuri și FC Clifton Hill (Women) meciuri în cadrul turneului Victoria Premier League, Women
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Melbourne University SC (Women) și FC Clifton Hill (Women) la turneul Victoria Premier League, Women în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Melbourne University SC (Women) nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Victoria Premier League, Women Melbourne University SC (Women) nu au remizat
1 / 1 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile FC Clifton Hill (Women) nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Victoria Premier League, Women FC Clifton Hill (Women) nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 din ultimele ei meciuri Melbourne University SC (Women) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri Melbourne University SC (Women) în Victoria Premier League, Women s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 1 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Melbourne University SC (Women)
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile FC Clifton Hill (Women) nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în Victoria Premier League, Women FC Clifton Hill (Women) nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Melbourne University SC (Women) nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri în Victoria Premier League, Women Melbourne University SC (Women) nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
2 / 10 din ultimele meciuri Melbourne University SC (Women) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Melbourne University SC (Women) în Victoria Premier League, Women încheiate cu victoria ei
2 / 10 din ultimele ei meciuri FC Clifton Hill (Women) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri FC Clifton Hill (Women) în Victoria Premier League, Women s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
1 / 10 din ultimele meciuri Melbourne University SC (Women) în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Melbourne University SC (Women) în Victoria Premier League, Women s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri FC Clifton Hill (Women) în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri FC Clifton Hill (Women) în Victoria Premier League, Women s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
8 / 10 of last matches Melbourne University SC (Women) in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Melbourne University SC (Women) in Victoria Premier League, Women had less than 3 goals
7 / 10 of last matches FC Clifton Hill (Women) in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches FC Clifton Hill (Women) in Victoria Premier League, Women had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.06.2026 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!