Zemplin - Slovan Bratislava 27.09.2024 prognoză
Predicții pentru meci
27/09/2024
Zemplin
Slovan Bratislava
Coeficienți la momentul publicării prognozei 27.09.2024 19:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Slovan Bratislava | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 6 | 0 | 1 | 13 | 9 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Zemplin | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 14 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Carioca, Serie A2
Marica-Petropolis
Sao Goncalo-Audax Rio de Janeiro Esporte Clube
Resende-Americano Rio de Janeiro
America Rio de Janeiro-Serrano Petropolis
Araruama-Associacao Desportiva Cabofriense
Olaria Atletico Clube-Bonsucesso
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Zemplin și Slovan Bratislava au marcat primii în Superliga al sezonului 2024/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Zemplin meciuri și Slovan Bratislava meciuri în cadrul turneului Superliga
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Zemplin și Slovan Bratislava la turneul Superliga în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în Superliga s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Zemplin în prima repriză
5 / 10 din ultimele meciuri Slovan Bratislava în Superliga s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
6 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Slovan Bratislava în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Slovan Bratislava în Superliga s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
4 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în Superliga s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Slovan Bratislava în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele ei meciuri Zemplin în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în Superliga s-a încheiat cu o înfrângere
7 / 10 din ultimele meciuri Slovan Bratislava în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri Slovan Bratislava în Superliga încheiate cu victoria ei
10 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Slovan Bratislava
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în Superliga încheiate cu victoria ei
2 / 10 din ultimele ei meciuri Slovan Bratislava în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Slovan Bratislava în Superliga s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Zemplin în Superliga , cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Slovan Bratislava în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Slovan Bratislava în Superliga , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Coeficienți la momentul publicării prognozei 27.09.2024 19:41
Cel mai frecvent rezultat intre MFK Zemplin Michalovce si SK Slovan Bratislava este 1-2 cand MFK Zemplin Michalovce joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre MFK Zemplin Michalovce si SK Slovan Bratislava este 1-3. 5 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 11 intalniri cu MFK Zemplin Michalovce jucate acasa, MFK Zemplin Michalovce a castigat 0, au fost 3 egaluri in timp ce SK Slovan Bratislava a castigat de 8 ori. Diferenta de goluri a fost de 19-9 in favoarea echipei SK Slovan Bratislava.
In ultimele 25 intalniri, MFK Zemplin Michalovce a castigat de 0 ori, au fost 3 egaluri, iar SK Slovan Bratislava a castigat de 22 ori. Golaverajul este 67-18 in favoarea SK Slovan Bratislava.
Sezonul trecut SK Slovan Bratislava a castigat ambele meciuri impotriva echipei MFK Zemplin Michalovce (5-1 acasa si 2-0 in deplasare).
Stiati ca SK Slovan Bratislava a marcat 38% din goluri intre minutele 76-90?
MFK Zemplin Michalovce nu a pierdut in ultimele 4 meciuri.
MFK Zemplin Michalovce nu a castigat nici un meci in ultimele 11 meciuri jucate impotriva echipei SK Slovan Bratislava.
MFK Zemplin Michalovce nu a marcat in 2 din 3 meciuri jucate acasa in Superliga in acest sezon.
SK Slovan Bratislava nu a marcat in 0 din 3 meciuri jucate in deplasare in Superliga in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei MFK Zemplin Michalovce pentru meciurile jucate acasa este: 0-2-1.
Recordul din acest sezon al echipei SK Slovan Bratislava pentru meciurile jucate in deplasare este: 3-0-0.
Anul trecut, MFK Zemplin Michalovce a fost numarul 12 in clasament cu 1 puncte. Acum sunt numarul 7 cu 7 puncte.
MFK Zemplin Michalovce a primit gol in fiecare din ultimele 7 meciuri.
MFK Zemplin Michalovce castiga prima repriza din 22% meciuri, SK Slovan Bratislava din 36% meciuri.
MFK Zemplin Michalovce castiga 22% din reprize, SK Slovan Bratislava castiga 36%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost SK Slovan Bratislava.
In ultima intalnire SK Slovan Bratislava a castigat cu o diferenta de 2 goluri.
Cand MFK Zemplin Michalovce conduce cu 1-0 acasa, castiga in 80% din meciuri.
Cand SK Slovan Bratislava conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 88% din meciuri.
Cand MFK Zemplin Michalovce este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 11% din meciuri.
Cand SK Slovan Bratislava este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 30% din meciuri.
In Superliga, SK Slovan Bratislava este intr-o forma mai buna decat MFK Zemplin Michalovce
SK Slovan Bratislava's performance of the last 5 matches is better than MFK Zemplin Michalovce's.
SK Slovan Bratislava a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri impotriva MFK Zemplin Michalovce (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, MFK Zemplin Michalovce a castigat 0, SK Slovan Bratislava a castigat 5, 0 remize.
SK Slovan Bratislava a pierdut doar 0 din ultimele 5 meciuri in Superliga contra MFK Zemplin Michalovce.
MFK Zemplin Michalovce a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri in Superliga contra SK Slovan Bratislava.
MFK Zemplin Michalovce inscrie 0.8 goluri intr-un meci impotriva SK Slovan Bratislava si SK Slovan Bratislava inscrie 2.8 goluri impotriva MFK Zemplin Michalovce (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre MFK Zemplin Michalovce si SK Slovan Bratislava este 3.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre MFK Zemplin Michalovce si SK Slovan Bratislava este 2.2.
MFK Zemplin Michalovce inscrie 1 goluri cand joaca acasa iar SK Slovan Bratislava inscrie 2.38 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
MFK Zemplin Michalovce a marcat cel putin un gol in 5 meciuri consecutive.
SK Slovan Bratislava a marcat cel putin un gol in 5 meciuri consecutive.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!