Minnesota Blizzard FC - Duluth 27.06.2026 prognoză
Predicții pentru meci
27/06/2026
Minnesota Blizzard FC
Duluth
Coeficienți la momentul publicării prognozei 27.06.2026 19:46
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Duluth | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 4 | 3 | 0 | 18 | 4 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Minnesota Blizzard FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 10 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
National Premier Soccer League
Duluth-Dakota Fusion FC
Flower City Union -Rochester NY FC Academy
Minnesota Blizzard FC-Siouxland United FC
Statesville FC-Bristol Rhythm AFC
Philadelphia Ukrainian Nationals-West Chester United
Ristozi FC-Grove Soccer United
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Minnesota Blizzard FC și Duluth au marcat primii în National Premier Soccer League al sezonului 2026/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Minnesota Blizzard FC meciuri și Duluth meciuri în cadrul turneului National Premier Soccer League
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Minnesota Blizzard FC și Duluth la turneul National Premier Soccer League în sezonul 2026/2026
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri Minnesota Blizzard FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Minnesota Blizzard FC în National Premier Soccer League s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Duluth în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Duluth în National Premier Soccer League încheiate cu victoria ei
4 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Duluth
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Minnesota Blizzard FC nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în National Premier Soccer League Minnesota Blizzard FC nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Minnesota Blizzard FC nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în National Premier Soccer League Minnesota Blizzard FC nu au remizat
4 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Duluth nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în National Premier Soccer League Duluth nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Minnesota Blizzard FC în National Premier Soccer League s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Duluth în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Duluth în National Premier Soccer League s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 5 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Duluth în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Minnesota Blizzard FC în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Minnesota Blizzard FC în National Premier Soccer League s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 5 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Minnesota Blizzard FC
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Duluth nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în National Premier Soccer League Duluth nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
1 / 10 din ultimele meciuri Minnesota Blizzard FC în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Minnesota Blizzard FC în National Premier Soccer League s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Duluth în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Duluth în National Premier Soccer League s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 5 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Duluth în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 27.06.2026 19:46
Chat (1)
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!