Mirassol până la 20 de ani - CA Juventus U20 02.05.2025 prognoză
Predicții pentru meci
02/05/2025
Mirassol până la 20 de ani
CA Juventus U20
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.05.2025 19:41
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
U20 Paulista
Guarani SP până la 20 de ani-Sfera U20
Associacao Desportiva Sao Caetano până la 20 de ani-Uniao Sao Joao U20
Capivariano până la 20 de ani-Ituano până la 20 de ani
Maua până la 20 ani-Tanabi până la 20 de ani
GO Audax până la 20 de ani-EC Agua Santa până la 20 de ani
Ibrachina U20-Sao Bernardo EC până la 20 de ani
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Mirassol până la 20 de ani și CA Juventus U20 la turneul U20 Paulista în sezonul 2025/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
3 / 10 of last matches in all competitions Mirassol până la 20 de ani played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in U20 Paulista Mirassol până la 20 de ani played with a score of 0:0
1 / 2 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions CA Juventus U20 played with a score of 0:0
6 / 8 of last matches in U20 Paulista CA Juventus U20 played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
4 / 10 din ultimele ei meciuri Mirassol până la 20 de ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Mirassol până la 20 de ani în U20 Paulista s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri CA Juventus U20 în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 8 din ultimele meciuri CA Juventus U20 în U20 Paulista încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
4 / 10 din ultimele ei meciuri Mirassol până la 20 de ani în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Mirassol până la 20 de ani în U20 Paulista s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile CA Juventus U20 nu a pierdut
3 / 8 din ultimele meciuri în U20 Paulista CA Juventus U20 nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
3 / 10 din ultimele meciuri Mirassol până la 20 de ani în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Mirassol până la 20 de ani în U20 Paulista s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri CA Juventus U20 în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 8 din ultimele meciuri CA Juventus U20 în U20 Paulista s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Mirassol până la 20 de ani în U20 Paulista s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
1 / 10 din ultimele meciuri Mirassol până la 20 de ani în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Mirassol până la 20 de ani în U20 Paulista s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri CA Juventus U20 în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 8 din ultimele meciuri CA Juventus U20 în U20 Paulista s-au încheiat la egalitate
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 02.05.2025 19:41
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!