Moura Atletico Clube - Barreirense 12.01.2025 prognoză
Predicții pentru meci
12/01/2025
Moura Atletico Clube
Barreirense
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Moura Atletico Clube | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | 27 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Barreirense | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 2 | 3 | 8 | 13 | 24 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Meciuri Amicale de club
Aluminii-Partizan Belgrade
Northern Territory Premier League
Darwin Olympic-Port Darwin FC
Meciuri Amicale de club
Vojvodina Novi Sad-Universitatea Cluj
Veles-Volga
NSW League One, Women
Central Coast Mariners Academy (Women)-Sutherland Strikers (Women)
Northern NSW NPL, Reserves
Broadmeadow Magic FC Reserve-Weston Bears FC Reserve
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Moura Atletico Clube și Barreirense au marcat primii în Campionatul Portugaliei al sezonului 2024/2025
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Moura Atletico Clube meciuri și Barreirense meciuri în cadrul turneului Campionatul Portugaliei
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Moura Atletico Clube și Barreirense la turneul Campionatul Portugaliei în sezonul 2024/2025
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Moura Atletico Clube nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Portugaliei Moura Atletico Clube nu au remizat
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Barreirense nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Portugaliei Barreirense nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 of last matches Moura Atletico Clube in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Moura Atletico Clube in Campionatul Portugaliei scored at least 1 goal
2 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Barreirense in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Barreirense in Campionatul Portugaliei scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
5 / 10 of last matches Moura Atletico Clube in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Moura Atletico Clube in Campionatul Portugaliei had less than 2 goals
3 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches Barreirense in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Barreirense in Campionatul Portugaliei had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Moura Atletico Clube nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Portugaliei Moura Atletico Clube nu a pierdut
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Barreirense
Pariați:Dublă șansă - 1X
3 / 10 din ultimele meciuri Moura Atletico Clube în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Moura Atletico Clube în Campionatul Portugaliei încheiate cu victoria ei
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Moura Atletico Clube
6 / 10 din ultimele ei meciuri Barreirense în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Barreirense în Campionatul Portugaliei s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
5 / 10 din ultimele meciuri Moura Atletico Clube în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Moura Atletico Clube în Campionatul Portugaliei , cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Barreirense în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Barreirense în Campionatul Portugaliei , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!