MSK Námestovo - Fomat Martin 02.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
02/05/2026
MSK Námestovo
Fomat Martin
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. MSK Námestovo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 15 | 2 | 4 | 58 | 20 | 47 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Fomat Martin | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 7 | 7 | 7 | 37 | 30 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Campionatul Vietnamului până la 21 de ani
Ha Noi U21-PVF U21
NSW Premier League Rezerve, Feminin
APIA Leichhardt FC U23 (Women)-NWS Spirit FC U23 (Women)
Queensland Premier League 3 Metro
Moggill FC-Logan Roos FC
NSW League One, Women
Blacktown Spartans FC (Women)-Bankstown City FC
Super Liga Chinezească, Feminin
Changchun Dazhong Zhuoyue (Femei)-Guangdong Haiyin (Femei)
Cupa FA
Namyangju FC-Jungnang Chorus Mustang
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care MSK Námestovo și Fomat Martin au marcat primii în 3. Liga al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale MSK Námestovo meciuri și Fomat Martin meciuri în cadrul turneului 3. Liga
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru MSK Námestovo și Fomat Martin la turneul 3. Liga în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile MSK Námestovo nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în 3. Liga MSK Námestovo nu au remizat
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Fomat Martin nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în 3. Liga Fomat Martin nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
7 / 10 of last matches MSK Námestovo in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches MSK Námestovo in 3. Liga had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Fomat Martin in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Fomat Martin in 3. Liga had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
3 / 10 din ultimele ei meciuri MSK Námestovo în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri MSK Námestovo în 3. Liga s-a încheiat cu o înfrângere
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Fomat Martin nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în 3. Liga Fomat Martin nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 10 of last matches MSK Námestovo in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches MSK Námestovo in 3. Liga had less than 2 goals
2 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches Fomat Martin in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Fomat Martin in 3. Liga had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile MSK Námestovo nu a pierdut
8 / 10 din ultimele meciuri în 3. Liga MSK Námestovo nu a pierdut
1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Fomat Martin
Pariați:Dublă șansă - 1X
7 / 10 din ultimele meciuri MSK Námestovo în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
7 / 10 din ultimele meciuri MSK Námestovo în 3. Liga încheiate cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie MSK Námestovo
1 / 10 din ultimele ei meciuri Fomat Martin în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Fomat Martin în 3. Liga s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!