Nakhon Pathom United - Chanthaburi 05.02.2026 prognoză
Predicții pentru meci
05/02/2026
Nakhon Pathom United
Chanthaburi
Coeficienți la momentul publicării prognozei 05.02.2026 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Chanthaburi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 8 | 5 | 8 | 29 | 29 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Nakhon Pathom United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 4 | 8 | 9 | 15 | 21 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
U23 Queensland NPL
Queensland State Team U23-Peninsula Power U23
Meciuri Amicale de club
Banik Ostrava-Hanacka Slavia Kromeriz
Odra Opole-Pardubice
Ostrovets-Star Starachowice
Ostrovets-Star Starachowice
LKS Lodz-Dinamo București
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Nakhon Pathom United și Chanthaburi au marcat primii în Liga Thai 2 al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Nakhon Pathom United meciuri și Chanthaburi meciuri în cadrul turneului Liga Thai 2
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Nakhon Pathom United și Chanthaburi la turneul Liga Thai 2 în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
1 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nakhon Pathom United nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
1 / 10 din ultimele ei meciuri Nakhon Pathom United în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
Pariați:Dublă șansă - X2
9 / 10 of last matches Nakhon Pathom United in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Nakhon Pathom United in Liga Thai 2 had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Chanthaburi in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Chanthaburi in Liga Thai 2 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
1 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nakhon Pathom United nu a remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
4 / 10 of last matches Nakhon Pathom United in all competitions scored at least 1 goal
3 / 10 of last matches Nakhon Pathom United in Liga Thai 2 scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
10 / 10 of last matches Chanthaburi in all competitions scored at least 1 goal
10 / 10 of last matches Chanthaburi in Liga Thai 2 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
8 / 10 of last matches Nakhon Pathom United in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Nakhon Pathom United in Liga Thai 2 had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Chanthaburi in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Chanthaburi in Liga Thai 2 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 05.02.2026 18:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!