Newell's Old Boys - Racing Club de Avellaneda 12.02.2024 prognoză
Predicții pentru meci
12/02/2024
Newell's Old Boys
Racing Club de Avellaneda
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Newell's Old Boys | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Racing Club de Avellaneda | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 2 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
NSW Premier League Rezerve, Feminin
Sydney Olympic FC U23 (Women)-Bulls FC Academy U23 (Women)
Liga 2, Divizia B, Grupa 4
FK Akron-2 Tolyatti-Zenit - Ijesvsk
Dinamo Barnaul-Kdv Tomsk
Cupa FA
Busan Transportation Corporation-Gijang United FC
Gyeongju KHNP-Seosan Pioneer FC
Pyeongtaek Citizens-Yeoju
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Newell's Old Boys și Racing Club de Avellaneda la turneul Copa de la Liga în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches Newell's Old Boys in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Newell's Old Boys in Copa de la Liga scored at least 1 goal
6 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
8 / 10 of last matches Racing Club de Avellaneda in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Racing Club de Avellaneda in Copa de la Liga scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
8 / 10 of last matches Newell's Old Boys in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Newell's Old Boys in Copa de la Liga had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Racing Club de Avellaneda in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Racing Club de Avellaneda in Copa de la Liga had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
8 / 10 of last matches in all competitions Newell's Old Boys played with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in Copa de la Liga Newell's Old Boys played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Racing Club de Avellaneda played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Copa de la Liga Racing Club de Avellaneda played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
8 / 10 din ultimele meciuri Newell's Old Boys în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
9 / 10 din ultimele meciuri Newell's Old Boys în Copa de la Liga , cel puțin o echipă nu a marcat
5 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Racing Club de Avellaneda în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Racing Club de Avellaneda în Copa de la Liga , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
8 / 10 of last matches in all competitions Newell's Old Boys played with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in Copa de la Liga Newell's Old Boys played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Racing Club de Avellaneda played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Copa de la Liga Racing Club de Avellaneda played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
2 / 10 din ultimele ei meciuri Newell's Old Boys în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Newell's Old Boys în Copa de la Liga s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Newell's Old Boys
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Racing Club de Avellaneda nu a pierdut
9 / 10 din ultimele meciuri în Copa de la Liga Racing Club de Avellaneda nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!