Nigde Anadolu FK - Aksarayspor 26.02.2023 prognoză
Predicții pentru meci
26/02/2023
Nigde Anadolu FK
Aksarayspor
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 68 Yeni Aksarayspor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 12 | 7 | 2 | 33 | 19 | 43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. Nigde Anadolu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 2 | 4 | 14 | 11 | 46 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nigde Anadolu FK nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3, Grupa 3 Nigde Anadolu FK nu au remizat
2 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Aksarayspor nu a remizat
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3, Grupa 3 Aksarayspor nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
8 / 10 of last matches Nigde Anadolu FK in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Nigde Anadolu FK in Liga 3, Grupa 3 scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Aksarayspor in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Aksarayspor in Liga 3, Grupa 3 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
6 / 10 of last matches Nigde Anadolu FK in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Nigde Anadolu FK in Liga 3, Grupa 3 had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Aksarayspor in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Aksarayspor in Liga 3, Grupa 3 had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nigde Anadolu FK nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3, Grupa 3 Nigde Anadolu FK nu a pierdut
5 / 10 din ultimele ei meciuri Aksarayspor în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Aksarayspor în Liga 3, Grupa 3 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:Dublă șansă - 1X
5 / 10 din ultimele meciuri Nigde Anadolu FK în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Nigde Anadolu FK în Liga 3, Grupa 3 încheiate cu victoria ei
5 / 10 din ultimele ei meciuri Aksarayspor în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Aksarayspor în Liga 3, Grupa 3 s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
6 / 10 din ultimele meciuri Nigde Anadolu FK în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Nigde Anadolu FK în Liga 3, Grupa 3 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!