Nigde Anadolu FK - Mus 1984 Musspor 12.02.2023 prognoză
Predicții pentru meci
12/02/2023
Nigde Anadolu FK
Mus 1984 Musspor
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulClasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 7 | 4 | 9 | 17 | 21 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. Nigde Anadolu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 2 | 4 | 14 | 11 | 46 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Sfaturi pentru pariuri
8 / 10 of last matches Nigde Anadolu FK in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Nigde Anadolu FK in Liga 3, Grupa 3 scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
8 / 10 of last matches Nigde Anadolu FK in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Nigde Anadolu FK in Liga 3, Grupa 3 had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Nigde Anadolu FK nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga 3, Grupa 3 Nigde Anadolu FK nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
6 / 10 din ultimele meciuri Nigde Anadolu FK în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Nigde Anadolu FK în Liga 3, Grupa 3 , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
6 / 10 of last matches in all competitions Nigde Anadolu FK played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga 3, Grupa 3 Nigde Anadolu FK played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
6 / 10 of last matches in all competitions Nigde Anadolu FK played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga 3, Grupa 3 Nigde Anadolu FK played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!