Nippon Steel Oita - KMG Holdings 24.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
24/05/2026
Nippon Steel Oita
KMG Holdings
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.05.2026 19:40
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
Japonia. Liga regională
Brew Saga-Nobeoka Agata
Mitsubishi Heavy Industries Nagasaki-KMG Holdings
Lavenirosso NC-Llamas Kochi
Basara Hyogo-AS Laranja Kyoto
Velho Takamatsu-Tadotsu
Yazaki Valente-Gakunan F Mosuperio
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
1 / 1 din ultimele ei meciuri Nippon Steel Oita în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 1 din ultimele meciuri Nippon Steel Oita în Japonia. Liga regională s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 2 din ultimele meciuri KMG Holdings în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 2 din ultimele meciuri KMG Holdings în Japonia. Liga regională încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
1 / 1 din ultimele meciuri Nippon Steel Oita în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
1 / 1 din ultimele meciuri Nippon Steel Oita în Japonia. Liga regională s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
1 / 2 din ultimele meciuri KMG Holdings în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 2 din ultimele meciuri KMG Holdings în Japonia. Liga regională s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
1 / 1 din ultimele meciuri în toate competițiile Nippon Steel Oita nu a remizat
1 / 1 din ultimele meciuri în Japonia. Liga regională Nippon Steel Oita nu au remizat
2 / 2 din ultimele meciuri în toate competițiile KMG Holdings nu a remizat
2 / 2 din ultimele meciuri în Japonia. Liga regională KMG Holdings nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 1 din ultimele ei meciuri Nippon Steel Oita în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 1 din ultimele meciuri Nippon Steel Oita în Japonia. Liga regională s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 2 din ultimele meciuri în toate competițiile KMG Holdings nu a pierdut
2 / 2 din ultimele meciuri în Japonia. Liga regională KMG Holdings nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
2 / 2 of last matches KMG Holdings in all competitions scored at least 1 goal
2 / 2 of last matches KMG Holdings in Japonia. Liga regională scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.05.2026 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!