NK Varazdin - NK Lokomotiva 09.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
09/05/2026
NK Varazdin
NK Lokomotiva
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.05.2026 19:44
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. NK Varazdin | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 13 | 8 | 12 | 42 | 45 | 47 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. NK Lokomotiva | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 10 | 11 | 12 | 38 | 50 | 41 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
NPL, Tasmania
South East United FC-South Hobart
Capital NPL, Feminin
Canberra Olympic (Women)-Belconnen United (Women)
Majura FC (Women)-Canberra Croatia FC (Women)
Australia. ACT National Premier League. Femei
Canberra Olimpic (Femei)-Belconnen United (Femei)
Majura (Femei)-Croatia (femei)
NPL, New South Wales
Wollongong Wolves-St George City FA
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care NK Varazdin și NK Lokomotiva au marcat primii în HNL al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale NK Varazdin meciuri și NK Lokomotiva meciuri în cadrul turneului HNL
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru NK Varazdin și NK Lokomotiva la turneul HNL în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele ei meciuri NK Varazdin în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri NK Varazdin în HNL s-a încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie NK Varazdin
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile NK Lokomotiva nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în HNL NK Lokomotiva nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
4 / 10 din ultimele meciuri NK Varazdin în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri NK Varazdin în HNL încheiate cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie NK Varazdin
3 / 10 din ultimele ei meciuri NK Lokomotiva în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri NK Lokomotiva în HNL s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile NK Varazdin nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în HNL NK Varazdin nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile NK Lokomotiva nu a remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în HNL NK Lokomotiva nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri NK Varazdin în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie NK Varazdin în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri NK Lokomotiva în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri NK Lokomotiva în HNL s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile NK Varazdin nu a pierdut
7 / 10 din ultimele meciuri în HNL NK Varazdin nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie NK Lokomotiva
Pariați:Dublă șansă - 1X
10 / 10 of last matches NK Varazdin in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches NK Varazdin in HNL had less than 3 goals
10 / 10 of last matches NK Lokomotiva in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches NK Lokomotiva in HNL had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 09.05.2026 19:44
Pe durata ultimelor 15 intalniri cu VSNK Varazdin jucate acasa, VSNK Varazdin a castigat 3, au fost 6 egaluri in timp ce NK Lokomotiva Zagreb a castigat de 6 ori. Diferenta de goluri a fost de 18-13 in favoarea echipei NK Lokomotiva Zagreb.
In ultimele 30 intalniri, VSNK Varazdin a castigat de 6 ori, au fost 11 egaluri, iar NK Lokomotiva Zagreb a castigat de 13 ori. Golaverajul este 40-26 in favoarea NK Lokomotiva Zagreb.
Stiati ca VSNK Varazdin a marcat 19% din goluri intre minutele 0-15?
Stiati ca NK Lokomotiva Zagreb a marcat 21% din goluri intre minutele 0-15?
NK Lokomotiva Zagreb nu a pierdut in ultimele 5 meciuri.
Cand joaca acasa, VSNK Varazdin nu a pierdut niciodata cu NK Lokomotiva Zagreb in ultimele 3 intalniri.
VSNK Varazdin a primit 5 cartonase rosii in acest sezon. Acesta este cel mai mare numar in HNL.
VSNK Varazdin nu a marcat in 2 din 16 meciuri jucate acasa in HNL in acest sezon.
NK Lokomotiva Zagreb nu a marcat in 5 din 16 meciuri jucate in deplasare in HNL in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei NK Lokomotiva Zagreb pentru meciurile jucate in deplasare este: 2-7-7.
Ivan Mamut este golgheterul echipei VSNK Varazdin cu 9 goluri. Aleks Stojakovic a marcat de 8 ori pentru NK Lokomotiva Zagreb.
Ivan Mamut are mai multe cartonase galbene (8) decat orice alt jucator de la VSNK Varazdin. Ivan Katic a adunat 8 pentru NK Lokomotiva Zagreb.
VSNK Varazdin a marcat cel putin un gol in 11 meciuri consecutive.
VSNK Varazdin castiga prima repriza din 30% meciuri, NK Lokomotiva Zagreb din 38% meciuri.
VSNK Varazdin castiga 30% din reprize, NK Lokomotiva Zagreb castiga 38%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (1-1)
Cand VSNK Varazdin conduce cu 1-0 acasa, castiga in 88% din meciuri.
Cand NK Lokomotiva Zagreb conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 45% din meciuri.
Cand VSNK Varazdin este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 36% din meciuri.
Cand NK Lokomotiva Zagreb este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In HNL, NK Lokomotiva Zagreb este intr-o forma mai buna decat VSNK Varazdin
NK Lokomotiva Zagreb's performance of the last 5 matches is better than VSNK Varazdin's.
In ultimele 5 intalniri, VSNK Varazdin a castigat 2, NK Lokomotiva Zagreb a castigat 2, 1 remize.
VSNK Varazdin inscrie 1.4 goluri intr-un meci impotriva NK Lokomotiva Zagreb si NK Lokomotiva Zagreb inscrie 1.2 goluri impotriva VSNK Varazdin (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre VSNK Varazdin si NK Lokomotiva Zagreb este 2.6.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre VSNK Varazdin si NK Lokomotiva Zagreb este 0.8.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in HNL.
VSNK Varazdin inscrie 1.48 goluri cand joaca acasa iar NK Lokomotiva Zagreb inscrie 1.14 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Anul trecut, NK Lokomotiva Zagreb a fost numarul 9 in clasament cu 34 puncte. Acum sunt numarul 5 cu 41 puncte.
NK Lokomotiva Zagreb are o serie de 2 meciuri cu 0 goluri inscrise.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!