NK Velesovo Cerklje - NK Carda Martjanci 30.10.2024 prognoză
Predicții pentru meci
30/10/2024
NK Velesovo Cerklje
NK Carda Martjanci
Bet:Total - Peste (0.5)
Plasați pariulAlte pronosticuri
NSW Premier League, Feminin
Apia Leichhardt FC (Women)-NWS Spirit FC (Women)
Queensland Premier League 2
Caloundra FC-Samford Rangers
NPL Australia de Vest, Feminin
Balcatta (Femei)-Sorrento FC (Women)
Perth Redstar FC (Women)-Perth Azzurri (Women)
Uwa Nedlands FC (Women)-Subiaco AFC (Women)
U20 NSW Premier League 2
Central Coast Mariners U20-Rydalmere Lions FC U20
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru NK Velesovo Cerklje și NK Carda Martjanci la turneul Cupa Sloveniei în sezonul 2024/2025
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile NK Carda Martjanci nu a remizat
2 / 2 din ultimele meciuri în Cupa Sloveniei NK Carda Martjanci nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
8 / 10 of last matches NK Carda Martjanci in all competitions had less than 3 goals
1 / 2 of last matches NK Carda Martjanci in Cupa Sloveniei had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile NK Carda Martjanci nu a pierdut
1 / 2 din ultimele meciuri în Cupa Sloveniei NK Carda Martjanci nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
7 / 10 of last matches NK Carda Martjanci in all competitions scored at least 2 goals
1 / 2 of last matches NK Carda Martjanci in Cupa Sloveniei scored at least 2 goals
Pariați:Total - Peste (1.5)
6 / 10 din ultimele meciuri NK Carda Martjanci în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 2 din ultimele meciuri NK Carda Martjanci în Cupa Sloveniei încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
6 / 10 din ultimele meciuri NK Carda Martjanci în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!