Nomme Kalju III - Paide Linnameeskond III 13.08.2025 prognoză
Predicții pentru meci
13/08/2025
Nomme Kalju III
Paide Linnameeskond III
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.08.2025 19:40
Statistică comparativă
Alte pronosticuri
NSW Premier League, Feminin
Apia Leichhardt FC (Women)-NWS Spirit FC (Women)
Queensland Premier League 2
Caloundra FC-Samford Rangers
NPL Australia de Vest, Feminin
Balcatta (Femei)-Sorrento FC (Women)
Perth Redstar FC (Women)-Perth Azzurri (Women)
Uwa Nedlands FC (Women)-Subiaco AFC (Women)
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele meciuri Paide Linnameeskond III în Campiontul Estoniei. Liga a patra s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
5 / 10 din ultimele ei meciuri Paide Linnameeskond III în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri Paide Linnameeskond III în Campiontul Estoniei. Liga a patra s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Paide Linnameeskond III în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Paide Linnameeskond III în Campiontul Estoniei. Liga a patra s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
1 / 1 din ultimele meciuri în toate competițiile Nomme Kalju III nu a remizat
1 / 1 din ultimele meciuri în Campiontul Estoniei. Liga a patra Nomme Kalju III nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Paide Linnameeskond III nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Campiontul Estoniei. Liga a patra Paide Linnameeskond III nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 1 din ultimele meciuri Nomme Kalju III în Campiontul Estoniei. Liga a patra s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Paide Linnameeskond III în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Paide Linnameeskond III în Campiontul Estoniei. Liga a patra s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
1 / 1 din ultimele ei meciuri Nomme Kalju III în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 1 din ultimele meciuri Nomme Kalju III în Campiontul Estoniei. Liga a patra s-a încheiat cu o înfrângere
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Paide Linnameeskond III nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Campiontul Estoniei. Liga a patra Paide Linnameeskond III nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 13.08.2025 19:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!