Olympiacos Piraeus - Panetolikos 25.11.2023 prognoză
Predicții pentru meci
25/11/2023
Olympiacos Piraeus
Panetolikos
Coeficienți la momentul publicării prognozei 25.11.2023 18:41
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Olympiacos Piraeus | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 8 | 1 | 2 | 28 | 9 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Panetolikos | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 1 | 3 | 7 | 7 | 20 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
NSW League One, Women
Central Coast Mariners Academy (Women)-Sutherland Strikers (Women)
Northern NSW NPL, Reserves
Broadmeadow Magic FC Reserve-Weston Bears FC Reserve
Campionatul Australiei. Nord New South Wales Premier League. Rezervă
Broadmeadow Magic II-Weston Workers Bears II
Northern Territory Premier League
Palmerston Rovers-Garuda FC
Palmerston Rovers-Garuda FC
Prima Divizie
FC Astana Reserve-Kaspiy Reserve
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Olympiacos Piraeus și Panetolikos la turneul Super Liga 1 în sezonul 2023/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Olympiacos Piraeus în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Olympiacos Piraeus în Super Liga 1 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Panetolikos în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Panetolikos în Super Liga 1 s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Panetolikos în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
3 / 10 din ultimele ei meciuri Olympiacos Piraeus în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Olympiacos Piraeus în Super Liga 1 s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri Panetolikos în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri Panetolikos în Super Liga 1 încheiate cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Panetolikos
Pariați:1x2 - C2
2 / 10 din ultimele meciuri Olympiacos Piraeus în Super Liga 1 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Panetolikos în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Panetolikos în Super Liga 1 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Panetolikos în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
1 / 10 din ultimele meciuri Olympiacos Piraeus în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Olympiacos Piraeus în Super Liga 1 s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Panetolikos în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Panetolikos în Super Liga 1 s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele ei meciuri Olympiacos Piraeus în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Olympiacos Piraeus în Super Liga 1 s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Olympiacos Piraeus
3 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Panetolikos nu a pierdut
3 / 10 din ultimele meciuri în Super Liga 1 Panetolikos nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Olympiacos Piraeus nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Super Liga 1 Olympiacos Piraeus nu au remizat
10 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Panetolikos nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Super Liga 1 Panetolikos nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
Coeficienți la momentul publicării prognozei 25.11.2023 18:41
Cel mai frecvent rezultat intre Olympiacos Piraus si Panaitolikos Argos este 2-0 cand Olympiacos Piraus joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre Olympiacos Piraus si Panaitolikos Argos este 2-0. 6 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 13 intalniri cu Olympiacos Piraus jucate acasa, Olympiacos Piraus a castigat 13, au fost 0 egaluri in timp ce Panaitolikos Argos a castigat de 0 ori. Diferenta de goluri a fost de 34-6 in favoarea echipei Olympiacos Piraus.
In ultimele 26 intalniri, Olympiacos Piraus a castigat de 23 ori, au fost 2 egaluri, iar Panaitolikos Argos a castigat de 1 ori. Golaverajul este 65-14 in favoarea Olympiacos Piraus.
Sezonul trecut Olympiacos Piraus a castigat ambele meciuri impotriva echipei Panaitolikos Argos (6-1 acasa si 2-0 in deplasare).
Panaitolikos Argos are o serie de 3 infrangeri consecutive in Super Liga 1
In Super Liga 1, Panaitolikos Argos a pierdut ultimele 5 meciuri in deplasare.
Stiati ca Olympiacos Piraus a marcat 31% din goluri intre minutele 76-90?
Panaitolikos Argos a pierdut 3 meciuri consecutive.
Panaitolikos Argos nu a castigat nici un meci in ultimele 4 meciuri jucate impotriva echipei Olympiacos Piraus.
Cand joaca acasa, Olympiacos Piraus nu a pierdut niciodata cu Panaitolikos Argos in ultimele 13 intalniri.
Olympiacos Piraus nu a marcat in 1 din 7 meciuri jucate acasa in Super Liga 1 in acest sezon.
Panaitolikos Argos nu a marcat in 3 din 5 meciuri jucate in deplasare in Super Liga 1 in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Olympiacos Piraus pentru meciurile jucate acasa este: 5-0-2.
Recordul din acest sezon al echipei Panaitolikos Argos pentru meciurile jucate in deplasare este: 0-1-5.
Anul trecut, Panaitolikos Argos a fost numarul 7 in clasament cu 13 puncte. Acum sunt numarul 13 cu 6 puncte.
Olympiacos Piraus castiga prima repriza din 51% meciuri, Panaitolikos Argos din 10% meciuri.
Olympiacos Piraus castiga 51% din reprize, Panaitolikos Argos castiga 10%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Olympiacos Piraus.
In ultima intalnire Olympiacos Piraus a castigat cu o diferenta de 5 goluri.
Cand Olympiacos Piraus conduce cu 1-0 acasa, castiga in 95% din meciuri.
Cand Panaitolikos Argos conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 50% din meciuri.
Cand Olympiacos Piraus este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 22% din meciuri.
Cand Panaitolikos Argos este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 20% din meciuri.
In Super Liga 1, Olympiacos Piraus este intr-o forma mai buna decat Panaitolikos Argos
Olympiacos Piraus's performance of the last 5 matches is better than Panaitolikos Argos's.
Olympiacos Piraus a castigat doar 1 din ultimele 5 meciuri impotriva Panaitolikos Argos (in toate competitiile).
In ultimele 5 intalniri, Olympiacos Piraus a castigat 4, Panaitolikos Argos a castigat 1, 0 remize.
Olympiacos Piraus a pierdut doar 0 din ultimele 5 meciuri in Super Liga 1 contra Panaitolikos Argos.
Panaitolikos Argos a castigat doar 0 din ultimele 5 meciuri in Super Liga 1 contra Olympiacos Piraus.
Olympiacos Piraus inscrie 3 goluri intr-un meci impotriva Panaitolikos Argos si Panaitolikos Argos inscrie 1 goluri impotriva Olympiacos Piraus (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Olympiacos Piraus si Panaitolikos Argos este 4.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Olympiacos Piraus si Panaitolikos Argos este 1.6.
Olympiacos Piraus inscrie 2.5 goluri cand joaca acasa iar Panaitolikos Argos inscrie 1 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!