Omiya Ardija - Imabari 20.09.2025 prognoză
Predicții pentru meci
20/09/2025
Omiya Ardija
Imabari
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.09.2025 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Omiya Ardija | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | 13 | 8 | 8 | 39 | 25 | 47 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Imabari | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | 11 | 10 | 8 | 35 | 30 | 43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Northern Territory Premier League
Darwin Olympic-Port Darwin FC
Meciuri Amicale de club
Vojvodina Novi Sad-Universitatea Cluj
Veles-Volga
NSW League One, Women
Central Coast Mariners Academy (Women)-Sutherland Strikers (Women)
Northern NSW NPL, Reserves
Broadmeadow Magic FC Reserve-Weston Bears FC Reserve
Campionatul Australiei. Nord New South Wales Premier League. Rezervă
Broadmeadow Magic II-Weston Workers Bears II
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Omiya Ardija și Imabari au marcat primii în Liga J 2 al sezonului 2025/2025
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Omiya Ardija meciuri și Imabari meciuri în cadrul turneului Liga J 2
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Omiya Ardija și Imabari la turneul Liga J 2 în sezonul 2025/2025
Sfaturi pentru pariuri
5 / 10 din ultimele ei meciuri Omiya Ardija în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Omiya Ardija în Liga J 2 s-a încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Imabari în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
5 / 10 din ultimele meciuri Imabari în Liga J 2 încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
5 / 10 din ultimele ei meciuri Omiya Ardija în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
5 / 10 din ultimele meciuri Omiya Ardija în Liga J 2 s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Imabari nu a pierdut
6 / 10 din ultimele meciuri în Liga J 2 Imabari nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Omiya Ardija nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga J 2 Omiya Ardija nu au remizat
1 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Imabari nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga J 2 Imabari nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
1 / 10 din ultimele meciuri Omiya Ardija în Liga J 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Imabari în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Imabari în Liga J 2 s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Imabari în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
2 / 10 din ultimele meciuri Omiya Ardija în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
1 / 3 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Omiya Ardija în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Imabari în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Imabari în Liga J 2 s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
2 / 10 din ultimele meciuri Omiya Ardija în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Omiya Ardija în Liga J 2 s-au încheiat la egalitate
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Imabari în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Imabari în Liga J 2 s-au încheiat la egalitate
2 / 3 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.09.2025 19:40
Stiati ca Omiya Ardija a marcat 34% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca FC Imabari a marcat 23% din goluri intre minutele 31-45?
Omiya Ardija nu a marcat in 2 din 15 meciuri jucate acasa in Liga J 2 in acest sezon.
FC Imabari nu a marcat in 5 din 14 meciuri jucate in deplasare in Liga J 2 in acest sezon.
Mauricio Caprini Pinto este golgheterul echipei Omiya Ardija cu 6 goluri. Marcus Vinicius Ferreira Teixeira a marcat de 9 ori pentru FC Imabari.
Omiya Ardija castiga prima repriza din 26% meciuri, FC Imabari din 23% meciuri.
Omiya Ardija castiga 26% din reprize, FC Imabari castiga 23%.
Ultima intalnire s-a terminat cu o remiza. (0-0)
Cand Omiya Ardija conduce cu 1-0 acasa, castiga in 80% din meciuri.
Cand FC Imabari conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 77% din meciuri.
Cand Omiya Ardija este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 25% din meciuri.
Cand FC Imabari este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 42% din meciuri.
In Liga J 2, FC Imabari este intr-o forma mai buna decat Omiya Ardija
FC Imabari's performance of the last 5 matches is better than Omiya Ardija's.
Omiya Ardija a castigat doar 0 din ultimele 3 meciuri impotriva FC Imabari (in toate competitiile).
In ultimele 3 intalniri, Omiya Ardija a castigat 1, FC Imabari a castigat 0, 2 remize.
Omiya Ardija inscrie 1.67 goluri intr-un meci impotriva FC Imabari si FC Imabari inscrie 0.67 goluri impotriva Omiya Ardija (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Omiya Ardija si FC Imabari este 2.33.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Omiya Ardija si FC Imabari este 1.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga J 2.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Omiya Ardija inscrie 1.7 goluri cand joaca acasa iar FC Imabari inscrie 1.3 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
FC Imabari a primit gol in fiecare din ultimele 5 meciuri.
FC Imabari are o serie de 2 meciuri cu 0 goluri inscrise.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!