Evaluare la pariuri faceți clic aici
Ligi
Formatul cotelor
Folosim cookie-uri. Navigând pe site-ul nostru, sunteți de acord cu politica noastră privind cookie-urile. Politica de confidențialitate și cookie-uri

Orlando Pirates II - Cape Town City II 07.09.2024 prognoză

Predicții pentru meci

07/09/2024

Orlando Pirates II

07:00

Cape Town City II

Bet:Dublă șansă - X2

Cotele:1.78

Plasați pariul

Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.09.2024 19:40

Cap la cap

Câștigă
Extrage
Câștigă
1
3
0

Statistică comparativă

10
Chibrituri
10
3
Câștigă
6
3
Extrage
0
4
Pierderi
4
10
A marcat
28
9
Primit
16
+1
Diferența de goluri
+12
3
Media golurilor din meci
6
1
Goluri marcate pe meci
2.8
0.9
Goluri primite pe meci
1.6
1.9
Ambele echipe au marcat
4.4
49.8'
Minute/Goluri marcate
21.4'

Cine va câștiga?

Orlando Pirates II
ORL - %
Cape Town City II
CAP - %
extrage - %

Vor înscrie ambele echipe?

Da - 50%
Nu - 50%

Cine va marca primul?

Orlando Pirates II
ORL - 33%
Cape Town City II
CAP - 33%
Fără gol - 34%

Statistici pre-meci

10
Chibrituri
10
3
Câștigă
6
3
Extrage
0
4
Pierderi
4
10
A marcat
28
9
Primit
16
+1
Diferența de goluri
+12
3
Media golurilor din meci
6
1
Goluri marcate pe meci
2.8
0.9
Goluri primite pe meci
1.6
1.9
Ambele echipe au marcat
4.4
49.8'
Minute/Goluri marcate
21.4'

Sfaturi pentru pariuri

Orlando Pirates II

4 / 10 din ultimele ei meciuri Orlando Pirates II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Orlando Pirates II

4 / 10 din ultimele meciuri Orlando Pirates II în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge s-a încheiat cu o înfrângere

Cape Town City II

6 / 10 din ultimele meciuri Cape Town City II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Cape Town City II

6 / 10 din ultimele meciuri Cape Town City II în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge încheiate cu victoria ei

Pariați:1x2 - C2

Orlando Pirates II

7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Orlando Pirates II nu a remizat

Orlando Pirates II

7 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge Orlando Pirates II nu au remizat

Orlando Pirates II Cape Town City II

1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie

Cape Town City II

10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Cape Town City II nu a remizat

Cape Town City II

10 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge Cape Town City II nu au remizat

Pariați:Dublă șansă - 12

Orlando Pirates II

2 / 10 din ultimele meciuri Orlando Pirates II în toate competițiile s-au încheiat la egalitate

Orlando Pirates II

2 / 10 din ultimele meciuri Orlando Pirates II în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge s-au încheiat la egalitate

Orlando Pirates II Cape Town City II

1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate

Orlando Pirates II Cape Town City II

1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate

Pariați:1x2 - X

Orlando Pirates II

3 / 10 din ultimele meciuri Orlando Pirates II în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei

Orlando Pirates II

3 / 10 din ultimele meciuri Orlando Pirates II în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge încheiate cu victoria ei

Orlando Pirates II

1 / 2 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Orlando Pirates II

Cape Town City II

4 / 10 din ultimele ei meciuri Cape Town City II în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere

Cape Town City II

4 / 10 din ultimele meciuri Cape Town City II în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge s-a încheiat cu o înfrângere

Pariați:1x2 - C1

Orlando Pirates II

4 / 10 din ultimele meciuri Orlando Pirates II în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Orlando Pirates II

1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Orlando Pirates II în 2-a repriză

Cape Town City II

2 / 10 din ultimele meciuri Cape Town City II în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză

Cape Town City II

2 / 10 din ultimele meciuri Cape Town City II în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1

Orlando Pirates II

2 / 10 din ultimele meciuri Orlando Pirates II în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză

Orlando Pirates II

2 / 10 din ultimele meciuri Orlando Pirates II în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză

Cape Town City II

2 / 10 din ultimele meciuri Cape Town City II în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Cape Town City II

2 / 10 din ultimele meciuri Cape Town City II în Campionatul Africii de Sud. Diski Challenge s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză

Cape Town City II

1 / 2 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Cape Town City II în 2-a repriză

Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2

Coeficienți la momentul publicării prognozei 07.09.2024 19:40

Chat

Niciun mesaj

Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!