Perth Glory - Adelaide United 20.12.2025 prognoză
Predicții pentru meci
20/12/2025
Perth Glory
Adelaide United
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.12.2025 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Perth Glory U20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 3 | 1 | 4 | 7 | 11 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Adelaide United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | 11 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
NPL, Queensland
Brisbane City-Brisbane Roar sub 21
Brisbane City-Brisbane Roar II
Capital NPL, Feminin
Tuggeranong United FC (Woman)-West Canberra Wanderers FC (Women)
Australia. ACT National Premier League. Femei
Tuggeranong United (Femei)-West Canberra Wanderers (femei)
Japonia. Liga regională
International Pacific University-Baleine Shimonoseki
Aries Toshima-Universitatea Nihon
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Perth Glory și Adelaide United au marcat primii în Liga A al sezonului 2025/2026
Goluri Timp
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Perth Glory meciuri și Adelaide United meciuri în cadrul turneului Liga A
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Perth Glory și Adelaide United la turneul Liga A în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
8 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory în Liga A , cel puțin o echipă nu a marcat
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Adelaide United în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Adelaide United în Liga A , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory în Liga A încheiate cu victoria ei
1 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Perth Glory
6 / 10 din ultimele ei meciuri Adelaide United în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Adelaide United în Liga A s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
3 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory în Liga A s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
4 / 10 din ultimele meciuri Adelaide United în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Adelaide United în Liga A s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
5 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Adelaide United în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
8 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Perth Glory nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga A Perth Glory nu au remizat
6 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
10 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Adelaide United nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga A Adelaide United nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
2 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory în Liga A s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
1 / 10 din ultimele meciuri Adelaide United în Liga A s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
4 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory în Liga A s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Adelaide United în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Adelaide United în Liga A s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Adelaide United în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
Coeficienți la momentul publicării prognozei 20.12.2025 18:40
Cel mai frecvent rezultat intre Perth Glory FC si Adelaide United FC este 0-0 cand Perth Glory FC joaca acasa.
Cel mai frecvent rezultat intre Perth Glory FC si Adelaide United FC este 1-1. 8 meciuri s-au terminat cu acest rezultat.
Pe durata ultimelor 26 intalniri cu Perth Glory FC jucate acasa, Perth Glory FC a castigat 11, au fost 9 egaluri in timp ce Adelaide United FC a castigat de 6 ori. Diferenta de goluri a fost de 44-35 in favoarea echipei Perth Glory FC.
In ultimele 59 intalniri, Perth Glory FC a castigat de 18 ori, au fost 17 egaluri, iar Adelaide United FC a castigat de 24 ori. Golaverajul este 87-85 in favoarea Adelaide United FC.
Meciurile din sezonul trecut: 4-1 (Perth Glory FC acasa) si 2-2 (Adelaide United FC acasa).
Adelaide United FC are o serie de 3 infrangeri consecutive in Liga A
In Liga A, Adelaide United FC a pierdut ultimele 4 meciuri in deplasare.
Stiati ca Adelaide United FC a marcat 33% din goluri intre minutele 61-75?
Adelaide United FC a pierdut 3 meciuri consecutive.
Adelaide United FC a pierdut 4 meciuri consecutive in deplasare.
Perth Glory FC nu a marcat in 3 din 5 meciuri jucate acasa in Liga A in acest sezon.
Adelaide United FC nu a marcat in 0 din 4 meciuri jucate in deplasare in Liga A in acest sezon.
Recordul din acest sezon al echipei Adelaide United FC pentru meciurile jucate in deplasare este: 0-0-4.
Nicholas Pennington este golgheterul echipei Perth Glory FC cu 2 goluri. Luka Jovanovic a marcat de 3 ori pentru Adelaide United FC.
Perth Glory FC castiga prima repriza din 20% meciuri, Adelaide United FC din 32% meciuri.
Perth Glory FC castiga 20% din reprize, Adelaide United FC castiga 32%.
Castigatoarea ultimei intalniri a fost Perth Glory FC.
In ultima intalnire Perth Glory FC a castigat cu o diferenta de 3 goluri.
Cand Perth Glory FC conduce cu 1-0 acasa, castiga in 42% din meciuri.
Cand Adelaide United FC conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 42% din meciuri.
Cand Perth Glory FC este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand Adelaide United FC este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 11% din meciuri.
In Liga A, Perth Glory FC este intr-o forma mai buna decat Adelaide United FC
Perth Glory FC's performance of the last 5 matches is better than Adelaide United FC's.
In ultimele 5 intalniri, Perth Glory FC a castigat 1, Adelaide United FC a castigat 1, 3 remize.
Perth Glory FC inscrie 3 goluri intr-un meci impotriva Adelaide United FC si Adelaide United FC inscrie 2.8 goluri impotriva Perth Glory FC (in medie).
Media de goluri la intalnirile intre Perth Glory FC si Adelaide United FC este 5.8.
Media de goluri in prima repriza a intalnirilor dintre Perth Glory FC si Adelaide United FC este 2.8.
Perth Glory FC inscrie 0.88 goluri cand joaca acasa iar Adelaide United FC inscrie 1.89 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Anul trecut, Perth Glory FC a fost numarul 13 in clasament cu 2 puncte. Acum sunt numarul 5 cu 10 puncte.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga A.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!