Perth Glory (Femei) - Melbourne City (Femei) 24.01.2026 prognoză
Predicții pentru meci
24/01/2026
Perth Glory (Femei)
Melbourne City (Femei)
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.01.2026 18:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Melbourne City (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | 11 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Perth Glory (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 5 | 1 | 5 | 13 | 17 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Campionatul USL
Pittsburgh Riverhounds-Brooklyn FC
USL League One
New York Cosmos-Greenville Triumph
MLS Next Pro
Atlanta United II-Toronto II
Canada Premier League
Vancouver FC-York United
Brasilero Seria B
Goias Esporte Clube-Ceara
National Premier Soccer League
Bristol Rhythm AFC-Mint Hill FC
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Goluri Marcate
Marca Primul Gol
Statistici privind procentul de meciuri, în care Perth Glory (Femei) și Melbourne City (Femei) au marcat primii în Liga W al sezonului 2025/2026
Handicap Goluri
Goluri Primite
Statistici ale Perth Glory (Femei) meciuri și Melbourne City (Femei) meciuri în cadrul turneului Liga W
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Perth Glory (Femei) și Melbourne City (Femei) la turneul Liga W în sezonul 2025/2026
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
4 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory (Femei) în Liga W încheiate cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Perth Glory (Femei)
2 / 10 din ultimele ei meciuri Melbourne City (Femei) în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Melbourne City (Femei) în Liga W s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
1 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
4 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Perth Glory (Femei) în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Melbourne City (Femei) în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Melbourne City (Femei) în Liga W s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Perth Glory (Femei) nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga W Perth Glory (Femei) nu a pierdut
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Melbourne City (Femei)
Pariați:Dublă șansă - 1X
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Perth Glory (Femei) nu a remizat
9 / 10 din ultimele meciuri în Liga W Perth Glory (Femei) nu au remizat
10 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu o victorie
9 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Melbourne City (Femei) nu a remizat
8 / 10 din ultimele meciuri în Liga W Melbourne City (Femei) nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
6 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
6 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory (Femei) în Liga W , cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri dintre cele două echipe, cel puțin una dintre echipe nu a marcat
4 / 10 din ultimele meciuri Melbourne City (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
3 / 10 din ultimele meciuri Melbourne City (Femei) în Liga W , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
1 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory (Femei) în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Perth Glory (Femei) în Liga W s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Perth Glory (Femei) în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Melbourne City (Femei) în Liga W s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.01.2026 18:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!