Tuan Tu Phu Tho - Long An 24.11.2023 prognoză
Predicții pentru meci
24/11/2023
Tuan Tu Phu Tho
Long An
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.11.2023 18:40
Statistică comparativă
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Sfaturi pentru pariuri
9 / 10 of last matches Tuan Tu Phu Tho in all competitions had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Tuan Tu Phu Tho in Cupa Vietnam had less than 2 goals
5 / 5 of the last matches between the teams were less than 2 goals
3 / 10 of last matches Long An in all competitions had less than 2 goals
2 / 2 of last matches Long An in Cupa Vietnam had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 din ultimele meciuri Tuan Tu Phu Tho în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
2 / 10 din ultimele meciuri Long An în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele meciuri Tuan Tu Phu Tho în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 5 din ultimele meciuri dintre echipele participante s-au încheiat cu o victorie Tuan Tu Phu Tho în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
10 / 10 of last matches Tuan Tu Phu Tho in all competitions had less than 3 goals
1 / 1 of last matches Tuan Tu Phu Tho in Cupa Vietnam had less than 3 goals
4 / 10 of last matches Long An in all competitions had less than 3 goals
2 / 2 of last matches Long An in Cupa Vietnam had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
5 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Tuan Tu Phu Tho nu a pierdut
1 / 5 din ultimele meciuri dintre echipe s-au încheiat cu o victorie Long An
Pariați:Dublă șansă - 1X
1 / 10 din ultimele meciuri Tuan Tu Phu Tho în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
1 / 5 din ultimele meciuri dintre cele două echipe s-au încheiat cu victorie Tuan Tu Phu Tho
1 / 10 din ultimele ei meciuri Long An în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
1 / 2 din ultimele meciuri Long An în Cupa Vietnam s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 24.11.2023 18:40
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!