Planalto EC GO (Women) - Paysandu (Femei) 13.05.2026 prognoză
Predicții pentru meci
13/05/2026
Planalto EC GO (Women)
Paysandu (Femei)
Bet:Total - Sub (2.5)
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL League Two
Atletico Union-Real Colorado
Cupa Mondială
Țările de Jos-Maroc
MLS+
Whitecaps +-Timber +
Timber +-Bulls +
Sounders +-Timber +
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
PLA
2.38 Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
PLA
1 Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Planalto EC GO (Women) și Paysandu (Femei) la turneul Copa do Brasil, Women în sezonul 2026/2026
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Planalto EC GO (Women) nu a pierdut
1 / 1 din ultimele meciuri în Copa do Brasil, Women Planalto EC GO (Women) nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Planalto EC GO (Women) nu a remizat
1 / 1 din ultimele meciuri în Copa do Brasil, Women Planalto EC GO (Women) nu au remizat
7 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Paysandu (Femei) nu a remizat
1 / 1 din ultimele meciuri în Copa do Brasil, Women Paysandu (Femei) nu au remizat
Pariați:Dublă șansă - 12
3 / 10 din ultimele meciuri Planalto EC GO (Women) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
9 / 10 din ultimele meciuri Paysandu (Femei) în toate competițiile, cel puțin o echipă nu a marcat
1 / 1 din ultimele meciuri Paysandu (Femei) în Copa do Brasil, Women , cel puțin o echipă nu a marcat
Pariați:Ambele echipe să înscrie - Nu
3 / 10 of last matches in all competitions Planalto EC GO (Women) played with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in all competitions Paysandu (Femei) played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in Copa do Brasil, Women Paysandu (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Primul marcator de goluri - X
3 / 10 of last matches in all competitions Planalto EC GO (Women) played with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in all competitions Paysandu (Femei) played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in Copa do Brasil, Women Paysandu (Femei) played with a score of 0:0
Pariați:Total - Sub (0.5)
8 / 10 of last matches Planalto EC GO (Women) in all competitions scored at least 1 goal
1 / 1 of last matches Planalto EC GO (Women) in Copa do Brasil, Women scored at least 1 goal
4 / 10 of last matches Paysandu (Femei) in all competitions scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!