Puente Alto - Municipal Mejillones 18.07.2025 prognoză
Predicții pentru meci
18/07/2025
Puente Alto
Municipal Mejillones
Bet:Dublă șansă - 12
Plasați pariulStatistică comparativă
Alte pronosticuri
Campionatul Chile. Divizia Tercera
Lautaro de Buin-Comunal Cabrero
Rodelindo Roman-Constitucion Unido
Chimbarongo-Deportes Naval Talcahuano
Atletico Oriente Santiago-Futuro Santiago
NPL, Queensland
Eastern Suburbs-Peninsula Power
Liga West State
Dianella White Eagles SC U21-Perth
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Sfaturi pentru pariuri
7 / 10 of last matches Puente Alto in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Puente Alto in Campionatul Chile. Divizia Tercera had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Municipal Mejillones in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Municipal Mejillones in Campionatul Chile. Divizia Tercera had less than 3 goals
Pariați:Total - Sub (2.5)
7 / 10 of last matches Puente Alto in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Puente Alto in Campionatul Chile. Divizia Tercera scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Municipal Mejillones in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Municipal Mejillones in Campionatul Chile. Divizia Tercera scored at least 1 goal
Pariați:Total - Peste (0.5)
7 / 10 of last matches Puente Alto in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Puente Alto in Campionatul Chile. Divizia Tercera had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Municipal Mejillones in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Municipal Mejillones in Campionatul Chile. Divizia Tercera had less than 2 goals
Pariați:Total - Sub (1.5)
4 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Puente Alto nu a pierdut
4 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Chile. Divizia Tercera Puente Alto nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - 1X
3 / 10 din ultimele meciuri Puente Alto în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
3 / 10 din ultimele meciuri Puente Alto în Campionatul Chile. Divizia Tercera încheiate cu victoria ei
9 / 10 din ultimele ei meciuri Municipal Mejillones în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
9 / 10 din ultimele meciuri Municipal Mejillones în Campionatul Chile. Divizia Tercera s-a încheiat cu o înfrângere
Pariați:1x2 - C1
6 / 10 din ultimele ei meciuri Puente Alto în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri Puente Alto în Campionatul Chile. Divizia Tercera s-a încheiat cu o înfrângere
1 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Municipal Mejillones nu a pierdut
1 / 10 din ultimele meciuri în Campionatul Chile. Divizia Tercera Municipal Mejillones nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!