Alessandra Simone - Heilongjiang Ice City 30.06.2024 prognoză
Predicții pentru meci
30/06/2024
Alessandra Simone
Heilongjiang Ice City
Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.06.2024 19:40
Statistică comparativă
Clasament
| Echipa | J | C | D | P | Î | P | O | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Qingdao Red Lions | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 4 | 5 | 5 | 24 | 22 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Heilongjiang Ice City | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 3 | 4 | 7 | 17 | 23 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alte pronosticuri
Liga Chinei
Yanbian Longding-Heilongjiang Ice City
Shenzhen Juniors FC-Nantong Zhiyun
Shanghai Jiading-Shijiazhuang Gongfu FC
Suzhou Dongwu-Guandong GZ-Power FC
Shaanxi Union FC-Wuxi Wugou
Shanghai Jiading-Hebei Kungfu
Cine va câștiga?
Vor înscrie ambele echipe?
Cine va marca primul?
Statistici pre-meci
Meci Rezultat
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Marcate
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Marca Primul Gol
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Timp
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Handicap Goluri
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Goluri Primite
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Cartonașe Statistici
Total cartonașe pe meci pentru Alessandra Simone și Heilongjiang Ice City la turneul Liga Chinei în sezonul 2024/2024
Tabelul este compilat pe baza ultimelor 10 meciuri ale echipelor, indiferent de turneu
Sfaturi pentru pariuri
4 / 10 din ultimele meciuri Alessandra Simone în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Alessandra Simone în Liga Chinei s-au încheiat la egalitate
4 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în toate competițiile s-au încheiat la egalitate
3 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în Liga Chinei s-au încheiat la egalitate
Pariați:1x2 - X
3 / 10 din ultimele meciuri Alessandra Simone în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Alessandra Simone în Liga Chinei s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
3 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în Liga Chinei s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C2
4 / 10 din ultimele meciuri Alessandra Simone în Liga Chinei s-a încheiat cu înfrângerea sa în prima repriză
1 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în Liga Chinei s-a încheiat cu victoria sa în prima repriză
Pariați:1x2 - prima repriză- C2
3 / 10 din ultimele ei meciuri Alessandra Simone în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Alessandra Simone în Liga Chinei s-a încheiat cu o înfrângere
2 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în toate turneele s-a încheiat cu victoria ei
2 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în Liga Chinei încheiate cu victoria ei
Pariați:1x2 - C2
3 / 10 din ultimele ei meciuri Alessandra Simone în toate competițiile s-au încheiat cu o înfrângere
3 / 10 din ultimele meciuri Alessandra Simone în Liga Chinei s-a încheiat cu o înfrângere
6 / 10 din ultimele meciuri în toate competițiile Heilongjiang Ice City nu a pierdut
5 / 10 din ultimele meciuri în Liga Chinei Heilongjiang Ice City nu a pierdut
Pariați:Dublă șansă - X2
5 / 10 din ultimele meciuri Alessandra Simone în toate turneele s-a încheiat cu victoria sa în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în toate turneele s-au încheiat cu o înfrângere în 2-a repriză
2 / 10 din ultimele meciuri Heilongjiang Ice City în Liga Chinei s-a încheiat cu înfrângerea sa în 2-a repriză
Pariați:1x2 - repriza a 2-a - C1
Coeficienți la momentul publicării prognozei 30.06.2024 19:40
Stiati ca Qingdao Red Lions a marcat 25% din goluri intre minutele 76-90?
Stiati ca Heilongjiang Ice City a marcat 29% din goluri intre minutele 46-60?
Qingdao Red Lions nu a marcat in 2 din 7 meciuri jucate acasa in Liga Chinei in acest sezon.
Heilongjiang Ice City nu a marcat in 3 din 8 meciuri jucate in deplasare in Liga Chinei in acest sezon.
Anul trecut, Heilongjiang Ice City a fost numarul 7 in clasament cu 22 puncte. Acum sunt numarul 13 cu 13 puncte.
Qingdao Red Lions a primit gol in fiecare din ultimele 13 meciuri.
Heilongjiang Ice City a marcat cel putin un gol in 8 meciuri consecutive.
Qingdao Red Lions castiga prima repriza din 6% meciuri, Heilongjiang Ice City din 14% meciuri.
Qingdao Red Lions castiga 6% din reprize, Heilongjiang Ice City castiga 14%.
Cand Qingdao Red Lions conduce cu 1-0 acasa, castiga in 66% din meciuri.
Cand Heilongjiang Ice City conduce cu 0-1 in deplasare, castiga in 33% din meciuri.
Cand Qingdao Red Lions este condusa cu 0-1 acasa, castiga in 0% din meciuri.
Cand Heilongjiang Ice City este condusa cu 1-0 in deplasare, castiga in 0% din meciuri.
In Liga Chinei, Heilongjiang Ice City este intr-o forma mai buna decat Qingdao Red Lions
Qingdao Red Lions's performance of the last 5 matches is better than Heilongjiang Ice City's.
Ambele echipe nu au mai castigat ultimul meci in Liga Chinei.
Ambele echipe au pierdut ultimul meci jucat.
Qingdao Red Lions inscrie 1.57 goluri cand joaca acasa iar Heilongjiang Ice City inscrie 0.88 goluri cand joaca in deplasare (in medie).
Chat
Niciun mesaj
Fii primul care începe conversația în Livescore Chat!